Anasayfa / İddaa Tahminleri / Portland Trail Blazers – New York Knicks İddaa Tahmini 15.03.24

Portland Trail Blazers – New York Knicks İddaa Tahmini 15.03.24

NBA Batı ekibi Portland Trail Blazers Cuma günü saat 05:00’da Doğu ekibi New York Knicks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 206.5 olarak belirlemişler. 

Blazers her ne kadar son dönemde çıkışa geçip, 3 maçtan ikisini kazanmış olsa da halen konferansının zayıf halkalarından birisi. Son maçlarında ise burada konuk ettikleri Hawks’ı 106-102’lik skorla geçmişlerdi. O maçta Simons 36 sayı, 7 ribaund, 8 asist ve Ayton 33 sayı, 19 ribaund ile takımlarını galibiyete taşıyan bailıca isimler olmuşlardı. Bu maçta Walker, Sharpe, Grant, Brogdon gibi önemli isimlerden faydalanamayacakları gibi Simons’un durumu da belirsiz…

Son dönemde sakatlıklardan muzdarip bir takım olan Knicks yine de son 3 maçtan 2 galibiyet çıkarmayı bilmişti. Bu sayede de 38 galibiyetle kendilerine 4. sırada yer buldular, yani şuan için hedeflerine doğru emin adımlarla ilerliyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise yakaladıkları 2 galibiyetlik mini seride bize aynı zamanda düşük tempo ve kısır skorlar izletmişlerdi, sıraısyla 206 ve 205 sayı üretilmişti o maçlarda. Brunson ile Anunobyu dönmüş olsalar da Randle ile Robinson’un sakatlıkları devam ediyor.

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu konferanslarındaki sıralamalarından biliyoruz. Ancak Knicks’in de önemli sakatlıklarının olması son dönemde onlara güvenimi azalttı, yani handikap bahislerine yönelmeyeceğim. Diğer yandan iki takımın da son dönemde kısır sonuçlar aldıklarını biliyoruz. Bir tarafta Randle’ın yokluğu, diğer tarafta Brogdon ve Grant’in yoklukları bu maçta da skorun düşük olmasına neden olacaktır diye düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ALT (206.5) – 1.48
intobet Oranı: ALT (206.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …