Anasayfa / Dallas Mavericks / Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 15.03.24

Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 15.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Oklahoma City Thunder Cuma günü saat 05:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de İntobet misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Thunder son 4 maçından 3 tanesini kazandı ve bu sayede de 45 galibiyete ulaşarak kendisine 2. sırada yer buldu. Burada evlerinde tam 9 galibiyetlik nefis bir seri yakalamışlardı ama 13 Mart’ta konuk ettikleri Doğu’nun orta şekerli takımlarından Pacers’a 10 sayı farkla kaybederek bu serinin sona ermesine engel olamamışlardı… Bu mça öncesi sakat ya da eksikleri yok, Gilgeous-Alexander, Giddey ve Holmgren yine en önemli kozları olacak.

Dallas ise son dönemde güzel bir çıkış yakalamıştı, 4 maçlık bir galibiyet serisiyle geliyorlar bu deplasmanda ve bu sayede de 38 galibiyete ulaştılar, artık play-off yarışının tam göbeğindeler. Ancak bu seriyi getiren en önemli isim, takımın süper yıldızı Doncic bu maçta forma giyemeyecek… Irving’in de eski gücünde ve etkinliğinde olmadığını bu sezon defalarca görmüştük. 

Doncic’in forma giyemeyecek olmasıyla beraber ibre ev sahibi Thunder lehine net şekilde kaymış durumda. Evlerindeki son 10 maçtan 9 tanesini kazanmış, son maçta Pacers karşısında iş kazasına engel olamamış Thunder’ın bir kez daha sürprize izin vermeyeceğini düşünüyorum. Gilgeous-Alexander, Giddey, Holmgren üçlüsünün liderliğinde Irving ve arkadaşlarına üstünlük kuracaklarını, çit haneli farklarla, net bir skorla kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.51
intobet Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …