Anasayfa / İddaa Tahminleri / Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 15.03.24

Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 15.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Milwaukee Bucks Cuma günü saat 03:00’da Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Bucks her ne kadar son 4 maçtan 3 tanesini kaybetmiş olsa da topladığı 42 galibiyetle halen güçlü ilk 4 adaylarından biris ki 2. sıradaki koltuğu Cavs ile paylaştıklarını da hatırlatalım. Ayrıca evlerindeki son 2 maçı da üst üste kazanarak kalelerini korumuşlardı. Sırasıyla Hornets’ı 38 sayı ve Clippers’ı 7 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Middleton dışında önemli bir eksikleri yok, Beverley ve Beasley’in sahada yer almaları bekleniyor. 

Sixers da rakibi gibi son 5 maçından 4 tanesini kaybetti ama onlardaki sıkıntı formsuzluk değil, sakatlık… Özellikle Embiid’in yokluğunda sıradan bir takıma dönüşüyorlar. Nitekim son deplasman maçlarında da Knicks karşısında hiç varlık gösterememişler ve sadece 79 sayı üreterek tam 27 sayı farkla hezimete uğramışlardı. Bu maçta da Embiid’in yanı sıra yine Covington ve Melton’dan faydalanamayacaklarını belirtelim. 

Özellikle Sixers cephesinde Embiid’in eksikliğiyle beraber iki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar Bucks da rakibi gibi son maçlarda formsuz olsa bile evlerindeki bu maçta rakibi hazır Embiid’den yoksun yakalamışken hata yapmayacaklarını düşünüyorum. İki süper yıldızları Giannis ve Lillard liderliğinde taraftar desteğini de arkalarına alarak kazanacaklarını, bunu yaparken de handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.48
Hovarda Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …