Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasta Vechta – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 21.05.24

Rasta Vechta – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 21.05.24

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 3. maçında Rasta Vechta Salı günü saat 21:30’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.61 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.89 olarak belirlemişler. 

Vechta normal sezonu 6. sırada bitirdiği için seriye dezavantajlı başlayan taraftı. Ancak deplasmandaki ilk 2 maçta beklentilerin üstünde bir performans sergilediler ve Pro A’dan BBL’ye döndükleri ilk sezonda play-off oynamakla yaptıkları sürprizin devamını da getirebileceklerini göstermiş oldular. İlk maçı 6 sayı farkla kaybettikten sonra ikinci maçı tam 96 sayı atarak 9 sayı farkla kazandılar, servis kırdılar. Artık sadece evlerindeki maçları kazanarak yarı final biletini kapabilecekler. 

Koç Pastore yönetimindeki Chemnitz bu sezonun flaş takımlarından birisi. Europe Cup’ı kazanmalarının yanı sıra uzun bir süre Bayern ve Alba’nın önünde ligdeki koltuğunda da oturdular. Ancak iki takımın da Euroleague macerası erken sona erince lige konsantre oldular ve Chemnitz geri gelerek sezonu 3. sırada bitirdi. Açıkçası son haftalarda yaşadıkları düşüşün play-off’a da yansıdığını gördük, evlerindeki 2. maçı kaybettiler ve saha avantajını rakibe kaptırmış oldular. 

Vechta sezon içerisinde de ne kadar istikrarlı ve iyi bir takım olduğunu göstermişti. Play-off’da da kimsenin eşleşmek istemeyeceği bir takım olduklarını biliyorduk, bunu da serinin hemen 2. maçında göstermiş oldular. Chemnitz’i deplasmanda devirerek saha avantajını kaptılar. Şimdi o galibiyetin anlamlı hale gelebilmesi için evlerinde de kazanmaları gerekiyor. Son maçta gelen galibiyetin moraliyle Aminu, Schwieger, Kuhse, Flanigan, Reaves gibi silahların liderliğinde evlerinde de kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.61
intobet Oranı: MS 1 – 1.89
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …