Anasayfa / Alba Berlin / Telekom Bonn – Alba Berlin İddaa Tahmini 21.05.24

Telekom Bonn – Alba Berlin İddaa Tahmini 21.05.24

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 3. maçında Telekom Bonn Salı günü saat 19:30’da Alba Berlin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Geçen sezonun finalisti Bonn bu sezon istediği gibi bir performans sergileyemedi. Nitekim play-off’a da play-in oynayarak 7. sıradan girebildi. Bu seride de güçlü rakibi karşısındaki ilk 2 deplasman maçında hiç varlık gösteremedi. Önce 26 sayı sonra da 13 sayı fark yediler… Dolayısıyla seriye pek konsantre olduklarını söyleyemeyiz, sanki yenilgiyi kabullenmiş durumdalar. 

Alba ise Euroleague’ki berbat sezonun ardından ligde en azından final oynamak istiyor ki geçen sezon bildiğiniz üzere bunu bile başaramamışlardı… Zaten koç Gonzalez’in geleceğinin de lig şampiyonluğuna bağlı olduğu söyleniyor. Bu durum takımı da motive etmişe benziyor. Nitekim bu seriye de dominant bir başlangıç yaptılar, bana göre rakibin direncini zaten ilk 2 maçta kırmayı başardılar. Özellikle Matt Thomas ve Brown gibi isimlerin devrede olması, formda olmaları ellerini çok rahatlatıyor. 

İki takım arasındaki net siklet farkını ilk 2 maçta gösterdi Alba. Evet o maçlar kendi sahalarındaydı ama Bonn’un ortaya koyduğu vasat basketbol ve düşük direncin bu kendi sahalarındaki maça da yansıyacağını düşünüyorum. Belki direnç seviyeleri biraz daha yükselir ve en azından fark yemezler taraftarları önünde ama formda Alba’nın seriyi daha fazla uzatmayacağını, ilk 2 galibiyetin momentumunu kaybetmemek adına ayaklarını gazdan çekmeden bir kez daha kazanıp seriyi süpüreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.44
Hovarda Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BAY Hawks – Wellington İddaa Tahmini 20.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Bay Hawks Perşembe günü saat 10:30’da Wellington ile karşılaşacak. Hem İddaa …