Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasta Vechta – Wurzburg İddaa Tahmini 28.04.24

Rasta Vechta – Wurzburg İddaa Tahmini 28.04.24

Almanya easyCredit BBL 30. hafta mücadelesinde Rasta Vechta Pazar günü saat 16:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.51 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.74 olarak belirlemiş.

Vechta bu sezonun flaş play-off takımlarından birisi. Birkaç yılın ardından tekrar döndüğü BBL’de kalıcı olmanın yanı sıra play-off potasına da girmeyi başardı ik sezonunda. Üst üste 3 maçlarını kaybedip kötü bir dönemden geçmişlerdi ama geçen hafta deplasmanda zayıf rakipleri Tubingen’i 11 sayı farkla geçerek kendilerine geldiler. Bu sayede 18 galibiyete ulaştılar ve 6. sırada yer aldılar Bonn ve Ludwigsburg’un averajla önünde. 

Wurzburg da bu sezon beklentilerin üstüne çıkan takımlardan birisi oldu. Ancak koç Filipovski’nin ekibi son dönemde formsuz, üst üste 2 maçlarını kaybettiler ve 20 galibiyette kalarak ilk 2 yarışından 3 adım uzaklaşmış oldular ki 4. srıadaki Ulm’dan da 1 adım gerideler, bir maçları eksik. Deplasman karnelerine baktığımızda ise Ulm’a 8 sayı farkla kaybederken orta alt takımlarından Gottingen’i ise 8 sayı farkla yendiklerini gördük. Geçen hafta ise evlerinde olmaların rağmen zayıf rakiplerden Rostock’a 9 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı.

Kağıt üstünde iki denk ekibin mücadelesini izleyeceğimizi söyleyebiliriz. İki ekip de bu sezon beklentilerin üstüne çıkarak play-off potasına girmeyi başardılar. Ancak Vechta halen yerini sağlamlaştırabilmiş değil, aynı galibiyet sayısına sahip Ludwigsburg ve Bonn onları kalan 5 maçta zorlayacaktır. Bu nedenle de evlerinde hata yapma lüksleri yok. Son dönemde formsuz olan, evinde bile kayıplar yaşayan Wurzburg’u böyle yakalamışken taraftar desteği ile beraber kazanabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.51
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …