Anasayfa / Basquet Girona / Real Betis – Girona İddaa Tahmini 23.10.22

Real Betis – Girona İddaa Tahmini 23.10.22

İspanya Liga Endesa 5. hafta mücadelesinde Real Betis Pazar günü saat 13:30’da Girona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Real Betis geçen sezon yaşadığı düşme kabusunu tekrarlamak istemiyor ve sezonun son haftalarına güvenli sularda girmek istiyorlar. Ancak sezona bu paralelde pek iyi bir giriş yapamadılar, 4 maçlarından sadece birini kazanabildiler. Evlerindeki 2 maçta güçlü Valencia’ya 5 sayı ile kaybederken, dişli rakipleri Manresa’yı ise 87-83 ile geçerek sezonun ilk ve tek galibiyetini almışlardı. Geçen hafta ise denk rakiplerinden Fuenlabrada’ya konuk olmuşlar ve direnmelerine rağmen 6 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Marc Gasol’un liderliğinde lige yeni çıkan takımlardan biri olan Girona ise ilk haftalarda sınıfta kalan ekiplerden biri oldu. Koç Reneses’in öğrencileri 4 maçta 0 çektiler. Son 2 maçlarında rakiplerine karşı hiç varlık gösterememişler, çok kötü sinyaller vermişlerdi. Önce deplasmanda Obradoiro’ya tam 26 sayı farkla sonra da evlerinde Malaga’ya 14 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Sadece 59 sayıda kaldıkları o son maçta Colom 13 sayı, 3 ribaund ve Taylor 12 sayı, 4 asist ile direnen yegane isimlerdi. 

İki takım arasında kağıt üstünde bir denklik olduğu gibi son haftalarda oynanan basketbol seviyesi anlamında ise Betis’in üstünlüğü var. Koç Casimiro’nun öğrencileri kaybederken en azından direniyorlar, Girona gibi çift haneli farklarla teslim olmuyorlar. Ligde kalma yolunda sezonun hedef maçlarından biri olacak bu önemli karşılaşmada Evans, Johnson, Kurcus, Hill gibi silahlarını tam randımanlı bir şekilde devreye sokacaklarını ve formsuz rakipleri karşısında kazanarak sezonun ikinci galibiyetini deftere yazdıracaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.51
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …