Anasayfa / 7DAYS EuroCup / RESMİ: FIAT Torino Yeni Guardını Açıkladı

RESMİ: FIAT Torino Yeni Guardını Açıkladı

Sizlere detaylarını daha önce iletmiş olduğum transfer, İtalya’nın Eurocup temsilcilerininden FIAT Torino tarafından da resmi olarak açıklandı. Son olarak ülkemizde TBL takımlarından Samsun BŞB Anakent forması giymiş olan Tyshawn Taylor‘ı kadrolarına katmış oldular.

Böylelikle İtalyan ekibi, omzundan sakatlanarak operasyon geçirecek olan çaylak guardları Tra Holder’ın da yerini doldurmuş oldu.

28 yaşında olan 1.91 boyundaki yakından tanıdığımız Taylor, 2016-17 sezonunda Ankara DSİ ile 13 maçta parkeye çıkmıştı. Geçtiğimiz sezonun Şubat ayında ise bir diğer TBL temsilcimiz olan Samsun BŞB Anakent‘e katılan Taylor, burada 8 maçta görev yaparken 21.0 sayı 3.9 ribaund 5.6 asist ortalamaları yakalamıştı.

NCAA’in köklü kolejlerinden Kansas mezunu olan Taylor, NBA’de Brooklyn Nets ve sonrasında G-League tecrübelerinden sonra Porto Riko, Rusya, Venezüella ve İsrail liglerinde de boy göstermişti.

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Oldenburg – Galatasaray Doğa Sigorta İddaa Tahmini 13.11.19

7DAYS EuroCup 7.hafta mücadelesinde Oldenburg Çarşamba saat 22:00’da Galatasaray Doğa Sigorta ile karşılaşacak. İddaa ev …