Anasayfa / Çağdaş Bodrum / Samsunspor – Çağdaş Bodrumspor İddaa Tahmini 15.09.23

Samsunspor – Çağdaş Bodrumspor İddaa Tahmini 15.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında düzenlenen Büyükçekmece’nin ev sahipliğindeki Göl Kupası turnuvasında Samsunspor Cuma günü saat 16:00’da Çağdaş Bodrumspor ile karşılaşacak. Bets10 Karadeniz ekibinin galibiyeti için oranı 1.85 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Samsunspor ligimizin yeni takımlarından birisi. Koç Salman ile yola devam ediyorlar ve mütevazi bir kadro kurdular. Crawford ve Mooney takımın yeni liderleri konumundalar ancak Pemberton, Levi, Konate üçlüsünden ekstra katkı almaları gerekiyor ligde kalabilmek adına… Çünkü yerli rotasyonları da oldukça sınırlı, Göktuğ dışında direkt katkı verebilecekleri isimleri yok diyebiliriz. Son 2 maçlarında VTB’nin y eni takımlarından Uralmash’ı 12 sayı farkla geçerken, Büyükçekmece’ye ise direnmelerine rağmen 7 sayı farkla yenilmişlerdi.

Bodrumspor da ligimizin bir diğer yeni takımı. Onlar da koç Arslan yönetiminde ligde kalıcı olabilmek hedefiyle yola çıktılar. Ancak onların da hazırlık döneminde iyi sinyaller vermediklerini belirtelim. Nitekim son maçlarında da denk rakiplerinden Petkim’e son nefeste 71-69 ile kaybetmişlerdi. Kadrolarına baktığımızda geçen sezondan devam eden Warren ve yeni transferler Dominic Artis, Jaron Johnson, Ben Moore ve Amar Alibegovic öne çıkan isimler. Yerli rotasyonunda da Can Uğur, Ege Arar, Erkan Veyseloğlu ve Hakan Yapar gibi tecrübeli isimler var. 

Ligimizin iki yeni takımı hazırlık maçında karşı karşıya gelecekler. Gerek kadro yapıları gerekse hazırlık döneminde sahaya koydukları basketbol seviyesi anlamında birbirlerine denk takımlar. Burada farkı yaratacak isimler guardlar olacak ve Samsunspor cephesinde Mooney ile Crawford’un öne planda olacağını düşünüyorum. Denk güçlerin mücadelesinde handikap riskine girmeden direkt Samsunspor gaibiyetine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Sırbistan – Japonya İddaa Tahmini 21.07.24

Belgrad’da Stark Arena’da oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Sırbistan Pazar günü saat 21:00’da Japonya ile karşılaşacak. Hem …