Anasayfa / Erokspor / Semt77 Yalovaspor – Erokspor İddaa Tahmini 15.09.23

Semt77 Yalovaspor – Erokspor İddaa Tahmini 15.09.23

Türkiye Basketbol Ligi ilk hafta mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Cuma günü saat 16.00’da Erokspor ile karşılaşacak. intobet misafir takımın lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Yalovaspor geçen sezon olduğu gibi bu sezon da şampiyonluğun güçlü adaylarından birisi olacak. Hazırlık döneminde de bu iddialarının altını doldurduklarını gördük. Tüm maçlarını kazandılar ki son 3 maçlarında Ormanspor’u 20 sayı, buradaki rakipleri Erokspor’u 18 sayı ve son olarak da Çayırova’yı tam 17 sayı farkla geçmişlerdi. Ellerinde Tarrant ve Walters gibi iki önemli yabancının yanı sıra, Orhan Hacıyeva, Kadir Bayram, Melih Kapucu, Mehmet Alemdaroğlu, Ege Özçelik, Ali Efe Barış gibi kaliteli yerlilere de sahipler. 

Ligin yeni takımlarından Erokspor’da ise hedef tabiki öncelikli olarak ligde kalmak. Ancak hazırlık döneminde işlerin younda gittiğini söyleyemeyiz. Belirttiğim gibi son maçlarında buradaki rakipleri Yalovaspor’a karşı direnememişler ve 18 sayı farkla kaybetmişlerdi. Kadrolarına baktığımızda iki iyi yabancıya sahip olduklarını görüyoruz; Michael Myers ile James Woodard öne çıkan silahları konumundalar. Yerli rotasyonunda ise Tuna Han Dikmen, Oğulcan Baykan, İzzet Türkyılmaz ve Altan Erol gibi tecrübeli isimler var. 

İki takım arasında kalite ve seviye farkı olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Yalovaspor hazırlık dönemindeki maçlarda da gösterdiği üzere ligin en güçlü en iddialı takımlarından birisi. Burada taraftarlarının desteğiyle de beraber sezon açılışını iyi yapacaklarını düşünüyorum. Tarrant liderliğinde hazırlık maçında olduğu gibi Erokspor’un henüz oturmamış savunmasına karşı rahat skor bulacaklarını, bu sayede de dirençlerini kırarak ve handikapı geçerek kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …