Anasayfa / Darüşşafaka Lassa / Telekom Bonn – Darüşşafaka Lassa İddaa Tahmini 15.09.23

Telekom Bonn – Darüşşafaka Lassa İddaa Tahmini 15.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Telekom Bonn Cuma günü saat 21:00’da Darüşşafaka Lassa ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Geçen sezon tam anlamıyla peri masalı yazan Bonn, ligde final oynarken BCL’de de şampiyonluk kupasını kaldıran taraf olmuştu. Ancak koç Ilsalo ile beraber Shorts, Ward, Kessler, Herrera gibi menmli isimlerini Paris Basketball’a kaptırdılar. Koç Moors’u göreve getirdiler ve onun yönetiminde kadroyu yeniden yapılandırdılar, ellerinde Sengfelder, Harald Frey, Glynn Watson, Savion Flagg, Brian Fobbs, Thomas Kennedy, Noah Kirkwood, Sam Griesel, Till Pape gibi değerli silahlar var. Son maçlarında Serie A ekiplerinden Scafati’yi etkili bir hücum performansı eşliğinde 72-87’lik skorla geçmişlerdi. 

Daçka da rakibi gibi hem koçunu değiştirdi hem de kadroda önemli hamleler yaptı. Koç Sekizkök yönetimindeki kadroda Rahkman, Allman, Jones, Withers, McCormack takımın yeni silahları konumundalar. Hazırlık döneminin son kısmında çıktıkları sınavlarda bizlere yüksek tempoda, hücum odaklı performanslar sergilemişler ve genelde savunmada zorlanmışlardı. Son 2 maçlarında Bahçeşehir’i 77-90 ile geçerken, Runa’ya ise son nefeste 96-98 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Bonn, şampiyonl olduğu kadrodan uzakta bir takım şuanda. En azından çok yeni bir takım olduklarını daha net söyleyebiliriz, bu nedenle de adaptasyon anlamında sürece ihtiyaçları var. Ama bu dönemde en azından hücumda ne kadar etkili olabildiklerini gösterdiler. Daçka da kaliteli yabancı yabancılara sahip ama onlar da yeni bir takım olmanın dezavantajı ile savunmada henüz sistemi oturtamadılar, yüksek tempoda oynarken kolay sayı yiyorlar… Bu maçta takımların birbirlerinin henüz oturmamış savunmalarına karşı rahat skor üreteceğini, karşılıklı olarak 80 bareminin geçmilmesinin sürpriz olmayacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (155.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …