Anasayfa / Hazırlık Maçları / Pınar Karşıyaka – Türk Telekom İddaa Tahmini 15.09.23

Pınar Karşıyaka – Türk Telekom İddaa Tahmini 15.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Antalya’da düzenlenen Nirvana Basketball Week’de Pınar Karşıyaka Cuma günü saat 18:00’da Türk Telekom ile karşılaşacak. Hovarda Ankara ekibi lehien 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Karşıyaka koç Sarıca ile yola devam ederken kadrosunu da güçlendirdi ve yeni sezonda hem ligde hem de BCL’de hedefleri ilk 4 sırada yer alabilmek olacak. McCollum, Jaylon Brown ve Vitto Brown ile yola devam eden İzmir ekibi, 3 yabancı isimle daha anlaştı. NBA patentli uzun Carey, atletik forvet Kelan Martin ve Euroleague patentli şutör Hilliard takımın yeni silahları konumunda. Vitto sakatlığı nedeniyle Hilliard da daha yeni transfer edildiği için henüz maçlarda süre bulamıyor. Buradaki ilk maçlarında denk rakiplerinden Galatasaray’ı 90-64’lük skorla ezerek geçmişlerdi. Martin 21 ve Carey 19 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Telekom ise koç Canak’ı göreve getirdi ve kadrosunu da tamamen revize etti. Adams, Wallace, Palmer, McDuffie, Enoch takımın yeni yabancıları. İsmail Cem, Okben, Yiğitcan da değerli yerli oyuncular konumundalar. Ancak hazırlık döneminde pek iyi sinyaller vermediler, henüz adaptasyon sürecinin başındalar. Nitekim bu turnuvadaki ilk maçlarında güçlü Rus ekibi CSKA karşısında hiç varlık gösterememişler ve 79-61 gibi farklı bir skorl yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Her ne kadar kağıt üstünde iki takım arasında ciddi farklar görünmese de Karşıyaka’nın çok daha iyi durumda olduğunu ilk maçta Galatasaray karşısında elde ettikleri 26 farklı galibiyetle görmüş oduk… Telekom ise CSKA’dan 28 sayı fark yiyerek henüz hazır olmaktan çok uzak olduğunu gösterdi. Karşıyaka’nın 2 formda yenisi Carey ve Martin ile beraber McCollum’u da faydalı kullanacağını ve Galatasaray galibiyetinin moraliyle beraber düşük farkla da olsa bir galibiyet daha alacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …