Anasayfa / İddaa Tahminleri / San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 19.11.23

San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 19.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Pazar günü saat 04:00’da Memphis Grizzlies ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Spurs bu sezonun zayıf ekiplerinden birisi. Nitekim 12 maçtan sadece 3 galibiyet toplayabildiler ve konferansın son 2 takımından biri konumundalar. Evlerindeki son 2 maçta direnç seviyelerinina arttığını, en azından kolay lokma olmadıklarını gösterdiklerini görmüştük. Önce Heat’e 5 sayı sonra da Kings’e 9 sayı farkla kaybetmişlerdi. 18 Kasım’daki o son maçta 120 sayı atmışlar, Collins 28 sayı, 8 ribaund, 5 asist, Wembanyama 27 sayı, 9 ribaund ve Johnson 21 sayı, 9 ribaund, 7 asist ile direnen başlıca isimler olmuşlardı. Vassell dışında eksikleri bulunmuyor.

Grizzlies ise rakibinden bile daha kötü durumda… 11 maçtan 2 galibiyet çıkarabildiler ve konferansın son sırasına demir atmış durumdalar. Sakatlıklar ve Morant’in devam eden 25 maçlık cezası bellerini bükmüş durumda. Son deplasman maçlarında Lakers karşısında 134-107’lik skorla dağılmışlardı! Morant dışında Kennard, Tillman, Smart, Adams ve Clarke’dan faydalanamayacaklar, Rose’un durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Normal şartlarda Grizzlies tam kadro olsa, işin rengi değişirdi ama şuanda o kadar kötü durumdalar ki puan tablosunda benzer bir yerde oldukları Spurs’e karşı bile onları favori olarak göremiyoruz… Spurs’ün Wembanyama ve Collins ile pota altında üstünlük kurmasını, Johnson’ın da onlara katkı vererek fark yaratmasını bekliyorum. Spurs’ün evinde kazanarak kötü gidişata dur demesi beni şaşırtmaz. Riski azaltmak adına lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.43
Hovarda Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …