Anasayfa / İddaa Tahminleri / San Antonio Spurs – Toronto Raptors İddaa Tahmini 05.11.23

San Antonio Spurs – Toronto Raptors İddaa Tahmini 05.11.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden San Antonio Spurs Pazar günü saat 23:30’da Doğu ekibi Toronto Raptors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Spurs sezonun flaş ekiplerinden birisi. Wembanyama etkisiyle beraber 5 maçtan 3 galibiyet çıkardılar ki son 2 maçlarını üst üste kazandıklarını da belirtelim. Hem de Suns gibi konferansın önemli takımlarından birisini içerde dışarıda yenmişlerdi bu mini seride. Son olarak deplasmanda tam 132 sayı üreterek 11 sayı farkla kazandılar. O maçta Wembanyama 38 sayı, 10 ribaund ile yıldızlaşırken, Collins 19 sayı, 8 ribaund, 4 asist, Vassell 17 sayı ve Sochan 14 sayı, 5 ribaund, 9 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Raptors ise Doğu’nun vasat ekiplerinden birisi. Yeni koçları Rajakovic yönetiminde şuana kadar istedikleri sonuçları alamadılar. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve toplamda da 6 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiler zaten. Son deplasman maçlarında güçlü rakipleri Sixers karşısında varlık gösterememişler ve tam 15 sayı farkla kaybetmişlerdi. O maçta Barnes 24 sayı, 8 ribaund, 8 asist, Anunoby 16 sayı, 4 ribaund ve Schröder 13 sayı, 10 asist ile direnen başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında kağıt üstünde önemli farklar görünmüyor. Belki Raptors tecrübe anlamında bir adım önde olabilir. Ama Spurs’ün de saha avantajı var ve Wembanyama’sı var! Ayrıca son dönemde Raptors’a göre daha iyi basketbol oynadıkları da bir gerçek. Burada taraftarlarınn önünde Collins, Vassell, Sochan, Johnson gibi silahları da Fransız yıldız adayının yanında verimli kullanarak kazanabileceklerini bile düşünüyorum. Ama handikap hazır lehlerine açılmışken riski azaltmak adına ben de onu yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …