Anasayfa / Endonezya Ligi / Satria Muda – Pacific Caesar İddaa Tahmini 08.06.24

Satria Muda – Pacific Caesar İddaa Tahmini 08.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Satria Muda Cumartesi günü saat 12:00’da Pacific Caesar ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takımın lehine 17.5 handikap belirlemişler. 

Satria son 4 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de kendisine 13 galibiyetle 4. sırada yer buldu. Hedeflediği ilk 2 yarışından 4 adım uzakta kalmış olsalar da ilk 4 sırada yer alarak play-off’lara saha avantajı ile başlama şansını sürdürüyorlar. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise sırasıyla Hangtuah’a 16 sayı ve Rans Pik’e de tam 29 sayı farkla üstünlük kurduklarını gördük. 

Pacific ise ligin en zayıf halkası bu sezon, çıktıkları 19 maçtan sadece ama sadece 2 galibiyet elde edebildiler. Son 3 maçlarına baktığımızda ise biraz toparlanma sinyalleri gösterdiler. Evet Satya’yı 10 sayı farkla geçtiler ama diğer iki maçta Solo’ya 8 sayı ve Bali’ye 12 sayı farkla kaybettiklerini de görmüştük. Dolayısıyla halen durumlarının iyi olmadığını, beklenen çıkışı ortaya koyamadıklarını belirtelim. 

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu bize puan tablosu da söylüyor zaten. Dolayısıyla bu maçta ev sahibi ekibin net bir galibiyet alacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Son maçlarda daha iyi durumdaki rakipleri bile çift haneli farklarla geçmişlerdi. Burada güven endeksimi düşüren nokta Pacific’in son dönemde yakaladığı çıkış, daha doğrusu dirençlerinin yükselmesi. 

İddaa Oranı: MS 1 (-17.5) – 1.67
Bets10 Oranı: MS 1 (-17.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Vancouver Bandits İddaa Tahmini 20.06.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Perşembe günü saat 03:00’da Vancouver Bandits ile …