Anasayfa / İddaa Tahminleri / Taranaki – Wellington İddaa Tahmini 08.06.24

Taranaki – Wellington İddaa Tahmini 08.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Taranaki Cumartesi günü saat 10:30’da Wellington ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 189.5 olarak açıklamışlar. 

Taranaki ligin formda ekiplerinden birisi, son 4 maçlarını üst üste kazanarak geliyorlar buraya. Bu sayede de 9 galibiyete ulaştılar ve hedefledikleri ilk 2 sıra yarışından ise sadece 1 adım uzaktalar. Bunun yanında evlerindeki karnerlerine baktığımızda son 4 maçın tamamını kazanırken hücumda da etkili performanslara imza atmışlardı, sırasıyla 102 sayı, 108 sayı, 103 sayı ve 105 sayı göndermişlerdi rakip potalara. 

Wellington da son 3 maçtan ikisini kazandı ve 9 galibiyete ulaştı. Onlar da rakipleri gibi 2. sırayı takiplerini sürdürüyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarında skorlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz. O maçlarda sırasıyla 192 sayı ve 205 sayı üretilmişti! 3 gün önceki son maçlarında ise konuk ettikleri Manawatu karşısında sezonun en iyi hücum performansını sergileyerek 122-88 ile farklı bir galibiyet elde etmişlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söylemek güç. Zaten aynı galibiyet sayılarına sahipler ve Weelington maç fazlası nedeniyle rakibinin 1 adım gerisinde. Dolayısıyla taraf ya da handikap risklerine girmeyeceğim. Bununla beraber iki takımın da son dönemde tempo ve hücum odaklı basketbol anlamında birbirlerine benzer performanslar sergilediklerini de hatırlatalım. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine çanak tutmalarını bekliyorum, bu nedenle de öncelikli tercihim yüksek tempo ve bol skor olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (189.5) – 1.67
intobet Oranı: ÜST (189.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Capitanes de Arecibo – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Capitanes de Arecibo Cuma günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …