Anasayfa / Hazırlık Maçları / Slovakya – İsviçre İddaa Tahmini 18.08.22

Slovakya – İsviçre İddaa Tahmini 18.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Slovakya Perşembe günü saat 19:00’da İsviçre ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 145.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 143.5 olarak belirlemiş.

Slovakya kıtanın vasat ekiplerinden biri. Ellerinde dikkate alınabilir tek isim var, o da Bahçeşehir’de yeni sezonda izleyeceğimiz Brodziansky ama o da milli takım kampında yer almıyor. İlk hazırlık maçlarında konuk oldukları Macaristan karşısında sert ve savunma odaklı oyunları ile direnmelerine rağmen 72-67 ile kaybetmişlerdi. O maçta Dolezaj 11 sayı, Mokran 10 sayı ve Fusek 10 sayı ile takımlarını ayakta tutan isimlerdi.

İsviçre de rakibi gibi kıtanın orta altı, vasat ekiplerinden biri. Henüz hazırlık maçı yapmadılar, son olarak 2025 EuroBasket elemelerinde boy göstermişlerdi. Orada Haziran ve Temmuz ayında oynadıkları maçlarda Kıbrıs’a deplasmanda 71-63 ile kaybederken konuk oldukları İrlanda karşısında ise tempo ve hücum performansı anlamında kendilerini aşmşlar ve 82-88 ile kazanmışlardı. Normal şartlarda üretimde zorlanan, düşük tempoda oynayan bir takım konumundalar. 

İki takım arasında kadro kalitesi ya da basketbol seviyesi anlamında farklar olduğunu düşünmüyorum, denk takımların kapışmasını izleyecez desek yanlış olmaz. Bu nedenle taraf bahsine yönelmeyeceğim. İki takımın da temposu normalde düşük ve üretimde zorlanıyorlar. Ayrıca Slovakya sert ve fiziksel bir takım, iyi savunma yapıyorlar. Dolayısıyla bu maçta kendi sahalarında onların istediği oyunun oynanacağını, bizlere kısır ve düşük tempolu bir mücadele izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ALT (145.5) – 1.54
intobet Oranı: ALT (143.5) – 1.86
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …