Anasayfa / Cangrejeros / Supersonicos – Cangrejeros İddaa Tahmini 21.08.22

Supersonicos – Cangrejeros İddaa Tahmini 21.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Supersonicos Pazar günü saat 20:00’da Cangrejeros ile karşılaşacak. Rexbet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Supersonicos grubun vasat takımlarından biri, 11 maçlarından sadece 3 galibiyet çıkarabildiler ve son 4 maçlarını da üst üste kaybettiler. Son 2 maçlarında içerde güçlü rakipleri Gigantes’e 10 ve son olarak da konuk oldukları Cocodrilos’a 7 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta Raines 15 sayı, 5 ribaund, Polanco 14 sayı ve Bernal 12 sayı, 3 ribaund ile takımları adına direnebilen yegane isimler olmuşlardı.

Cangrejeros’un durumu ise rakibinden de kötü, 17 maçtan sadece 3 galibiyet çıkarabildiler ve sadece grubun değil tüm ligin en kötü galibiyet yüzdesine sahip olan takımlarından biri konumundalar. Onların da son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiklerini, formsuz olduklarını belirtelim. Son 2 maçlarında da deplasmanda Gladiadores ile karşılaşmışlar ve önce 21 sonra da 4 sayı farkla yenilmişlerdi. Son maçta Bracey 25 sayı, 4 ribaund, Hernadez 18 sayı, 3 ribaund ve Stephens 16 sayı ile direnen isimlerdi.

İki takımın da puan tablosundaki durumlarının iyi olmadığını biliyruz. Ama Supersonicos rakibine göre daha iyi bir yüzdeye sahip. Bununla beraber Raines formda ve takımına iyi liderlik ediyor. Bu maçta evde oynamanın avantajını iyi kullanacaklarını düşünüyorum. ki Cangrejeros da son dönemin formsuz ekiplerinden biri. Direnebilseler de 40 dakikanın sonunda handikapta kalabileceklerini öngörmüyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.69
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …