Anasayfa / Guaiqueries / Supersonicos – Guaiqueries İddaa Tahmini 27.08.22

Supersonicos – Guaiqueries İddaa Tahmini 27.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Supersonicos Cumartesi günü saat 02:00’da Guaiqueries ile kaarşılaşacak. Best10 ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Supersonicos 12 maçın ardından sadece 3 galibiyet alabildi ve grubun zayıf halkalarından birisi. Evlerinde çıktıkları son 3 maçı da kaybettiklerinin altını çizelim. Bu maçlarda sırasıyla Cocodrilos’a 7, Spartans’a 12 ve Gigantes’e 10 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 23 Ağustos’da çıktıkları son maçlarında ise güçlü ekiplerden Cocodrilos’a konuk olmuşlar ve zaman zaman direnseler de 83-75 ile kaybetmişlerdi. 

Guaiqueries ise grubun kalbur üstü takımlarından biri, 14 maçlarından 11 tanesini kazandılar ve ilk 4 yarışında kendilerine bir yer edinmiş durumdalar. Ayrıca son 5 maçlarından 4 tanesini kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Deplasmanda ise üst üste 3 maç kazandıktan sonra 11 Ağustos’daki son sınavlarında Cangrejeros’a sürpriz şekilde 5 sayı farkla yenilmişlerdi. Son maçlarında, 17 Ağustos’da konuk ettikleri Marinos’u 22 sayı farkla ezip geçmişlerdi. O maçta Johnson 22 sayı, 3 ribaund ve Hagins 15 sayı, 8 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

İki takım arasında tıpkı puan tablosunda da göreceğiniz üzere net bir kalite ve seviye farkı var. Supersonicos evinde bile maç kazanmakta zorlanan bir takımken Guaiqueries ise deplasmanda son olarak Cangrejeros karşısında aldığı sürpriz mağlubiyeti unuttumak adına bu maça ekstra konsantre çıkacaktır. Tekrar bir sürprize izin vermek istemeyen misafir takımın Johnson liderliğinde kazanırken düşük handikapı da aşacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …