Anasayfa / Guaiqueries / Taurinos – Guaiqueries İddaa Tahmini 25.08.22

Taurinos – Guaiqueries İddaa Tahmini 25.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Taurinos Perşembe günü saat 02:00’da Guaiqueries ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 4.5 handikap belrilemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Taurinos 13 maçın ardından hanesine 3 galibiyet yazdırabildi ve sadece grubun değil tüm ligin de en zayıf takımlarından biri. Son 2 maçlarını da üst üste kaybederek formsuz olduklarını tekrar gösterdiler. Önce içerde Cocodrilos’a 76-81 ile kaybetmişler sonra da 23 Ağustos’da deplasmanda Marinos karşısında maça çıkmadıkları için 20-0 ile hükmen kaybetmişlerdi. 

Guaiqueries ise grubun iddialı takımlarından biri, 14 maçlarından 11 tanesini kazandılar ve zirve takiplerini sürdürüyorlar hemen Cocodrilos’un 1 adım gerisindeler. Son 2 maçlarını da evlerinde oynamanın avantajıyla zayıf rakipleri Marinos karşısında rahat ve farklı kazanmışlardı, ilk maçı 19 ikinci maçı tam 22 sayı farkla rahat kazandılar. Son maçta Johnson 22 sayı, 3 ribaund ve Haings 15 sayı, 8 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında gerek kadro kalitesi gerekse son haftalarda sergilenen basketbol kalitesi anlamında net farklar var. Taurinos son maçında Marinos deplasmanında sahaya çıkmadığı için 20-0 hükmen yenildi. Bu maça da çıkmama ihtimalleri var ve yine 20-0 kaybedebilirler. Ama sahaya çıksalar bile grubun favorilerinden biri konumundaki formda Guaigueries karşısında şansları olacağını düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.79
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …