Anasayfa / Darüşşafaka Lassa / Tofaş – Darüşşafaka Lassa İddaa Tahmini 20.09.23

Tofaş – Darüşşafaka Lassa İddaa Tahmini 20.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında düzenlenen Cevat Soydaş Turnuvası’nda ev sahibi Tofaş Çarşamba günü saat 19:00’da Darüşşafaka Lassa ile karşılaşacak. Hovarda toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Tofaş koç Ene ile yola devam ederken kadrosunu önemli ölçüde değiştirdi ve geniş bir yabancı rotasyonu oluşturdu. Bu sayede özellikle BCL’deki play-off hedefi için önemli bir adım atmış oldular. Yüksek tempoda oynamayı seven, skor potansiyeli de yüksek bir takım kurduklarını söyleyebiliriz. Nitekim son maçlarında, derbide Bursaspor’u 92-85 ile geçerek bunu tekrar göstermişlerdi. O maçta Homesley 22 sayı, 8 asist ile takımı sırtlarken, yeni sezonda çok şey beklenen genç uzun Ege Demir ise 15 sayı, 7 ribaund ile galibiyete katkı vermişti. Bir önceki maçlarında da yine yüksek skorlar çıktığını, Efes’e 94-87 ile kaybettiklerini belirtelim.

Daçka ise koç Sekizkök’ü göreve getirerek yeniden yapılanmaya gitmiş bir ekip. Özellikle yüm yabancıların yeni olmasıyla beraber elbette adaptasyon sorunu yaşıyorlar ve bunun da genelde savunmada etkisini gördük. Son 3 maçlarından ikisinde bizlere 194 ve 179 sayı izletmişlerdi. Son olarak Almanya’da konuk oldukları, kendilerinden alt siklette yer alan Wurzburg’a karşı savunmada sınıfta kalmışlar ve 100-79’luk skorla farklı kaybetmişlerdi… 

İki takım da yeniden yapılanmaya gittiler ve tüm yabancılarını değiştirdiler. Bu nedenle de henüz adaptasyon sürecini tamamlayabilmiş değiller. Bu süreçte de en çok savunma sertliğini yakalamakta zorlanıyorlar. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine yetenekli kısalarla beraber çanak tutacaklarını, skor üretmekte zorlanmayacaklarını tahmin ediyorum. Çekişmeli geçmesini beklediğim maçta iki takımın da 80 baremini geçmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: ÜST (164.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …