Güncel
Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Torino’nun NBA efsanesi koçu Larry Brown’dan Anadolu Efes’e övgüler!

Torino’nun NBA efsanesi koçu Larry Brown’dan Anadolu Efes’e övgüler!

Önümüzdeki yıl 7DAYS EuroCup’ın en ilgi çekici ekiplerinden biri şüphesiz ki NBA ve NCAA efsanesi Larry Brown’ı takımın başında getiren FIAT Torino olacak.

Avrupa’ya geç de olsa adım atan FIAT Torino koçu Larry Brown, EuroCup’ın resmi internet sitesine geniş kapsamlı bir röportaj verdi.

77 yaşındaki çalıştırıcı, eski kıtadaki ilk hazırlık maçında karşı karşıya geldiği Anadolu Efes hakkında da konuştu ve koç Ergin Ataman’dan çok etkilendiğini dile getirdi.

Larry Brown’ın yaptığı açıklamalar şu şekilde:

Anadolu Efes ile 5-6 oyuncumuzdan yoksun bir şekilde hazırlık maçı yaptık. Koç Ergin Ataman, antrenmanlarını izlememe izin verdi. Antrenmanından, koçluk kalitesinden ve oyunundan çok etkilendim. Ardından takımımızdan birkaç oyuncu yoksun şekilde oynadık ve iyi mücadele ettik. Oyuncularımızın gösterdiği çaba ve sarf ettiği efor karşısında heyecanlandım ama Anadolu Efes‘ten inanılmaz derecede etkilendim.

Kaynak: Eurocup & EurohoopsHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 17.06.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi final serisi 5.maçında Anadolu Efes Pazartesi saat 20:00’da Fenerbahçe Beko ile …