Anasayfa / Genel / Toulon – Cholet Maçı İddaa Tahmini 5 Mayıs 2017

Toulon – Cholet Maçı İddaa Tahmini 5 Mayıs 2017

Toulon - Cholet Maçı İddaa Tahmini 5 Mayıs 2017
Toulon – Cholet Maçı İddaa Tahmini 5 Mayıs 2017

Fransa ProA‘da düşme potasından uzak kalmaya çalışan Toulon 5 Mayıs Cuma günü saat 21:30’da denk rakiplerinden biri olan Cholet‘i ağırlayacak.

Gelin öncelikle birlikte bu maç için açılan baremleri bir inceleyelim. En iyi bürolardan biri olan Bets10‘da deplasman takımı lehine 6.5 handikap açılırken toplam sayı limiti de 148.5 olarak set edilmiş. İddaa’da 658 koduyla açılan maçta deplasman takımı lehine 6.5 handikap set edilirken toplam sayı limti de 148.5 olarak belirlenmiş.

TOULON düşme potasına yaklaştı

Koç Milling’in ekibi Toulon şuanda 10 galibiyetli diğer 3 takım Dijon, Antibes ve Chalons Reims ile birlikte 16.sırayı paylaşıyor. Düşme potasından sadece 2 maç uzaktalar ve dikkatli olmazlarsa kendilerini ateşe atabilirler kalan 4 maçta. Ama bu konu pek umurlarında değil gibi, son 10 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Takımın belki de tek istikrarlı skor opsiyonu Amerikalı forvet Trevis Simpson. Ona zaman zaman diğer iki Amerikalı Ryan Evans ve Akeem Williams eşlik ediyorlar son maçlarda. Toulon ligin hücum anlamında en düşük potansiyelli takımlarından biri, ortalama 71 sayı bulabiliyorlar sadece. İşin savunma tarafında ise iyi durumdalar, ligin sert ve disiplinli takımlarından biriler. Maç başına sadece 74 sayı görüyorlar potalarında ve bu alanda 5.sıradalar. Özellikle evlerinde savunma karakterlerini daha iyi ortaya koyuyorlar, son 3 iç saha maçlarından ikisinde 148 sayı limiti aşılmadı.

CHOLET biraz daha rahat

Ligin orta halli takımlarından biri olan Cholet şuanda 11 galibiyetle 12.sırada ve düşme potasından 3 maç, play-off yarışından ise 5 maç uzaktalar. Son haftalarda evlerinde kazansalar da deplasmanda kaybettikleri için ne uzuyorlar ne de kısalıyorlar. Geçen hafta ise bu durumu olumsuz anlamda bozdular ve evlerinde Asvel’den tam 15 sayı fark yediler. Sezon ortasında kadroya eklenen tecrübeli oyun kurucu Marcus Williams ve bir diğer tecrübeli isim Ilian Evtimov koç Herve’nin en güvendiği isimler. Ayrıca Fransız oyun kurucu Jonathan Roussell de takımın değerli parçalarından biri. Onlar da rakipleri gibi ligin vasat hücum takımlarından biriler, ortalama 74 sayı atabiliyorlar sadece. Savunmada da aynı şekilde ligin kötü takımları arasındalar, potalarında maç başına 78 sayı görüyorlar. Son maçlarında ise savunmayı toparladılar en azından ve 4 maçtan 3 tanesinde 148 sayı limiti aşılmadı.

Toulon – Cholet İddaa Tahmini

Toulon evinde sert savunma yapan ve sınırlı hücum performanslarını bu şekilde kapatarak galibiyete ulaşmaya çalışan bir ekip. Karşılarında denk bir rakip olduğu için onları durdurmaları daha kolay olacaktır ki Cholet de zaten hücumda sorun yaşayan bir ekip. Kaybeden takımın düşme potasına bir adım yaklaşacağını düşündüğümüzde bunun stresi ile takımların savunmaya daha ağırlık vereceğini, düşük skorlu bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (148.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ALT (148.5) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Milwaukee Bucks – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 01.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Milwaukee Bucks, Pazartesiyi Salıya bağlayan gece saat 03:00’te Detroit Pistons ile Fiserv Forum’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir