Anasayfa / Avellino / Trento – Avellino İddaa Tahmini 03.03.19

Trento – Avellino İddaa Tahmini 03.03.19

İtalya Lega Basket Serie A 20.hafta mücadelesinde Trento Pazar saat 20:30’da Avellino ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Trento kötü başladığı sezonda geç olmadan toparlanmayı başardı ve 9 galibiyetle 11.sıraya kadar yükseldiler, play-off yarışından sadece averajla uzaklar. Ancak lige verilen ara öncesi evlerinde oynadıkları maçlardaki performansları pek iç açıcı değil, 3 maçtan ikisini kaybettiler ve kazandıkları maçta da Varese karşısında çok zorlandılar, 3 sayı farkla galibiyete ulaşabildiler.

Avellino ise sakatlıklara ve Cole’u kaybetmesine rağmen ayakta kalmayı başardı, 12 galibiyetle 4.sırada yer alıyorlar ve hedefleri yerlerini koruyarak play-off maçlarına ev sahibi avantajı ile başlamak olacak. Deplasman karneleri de iyi durumda, 9 maçtan 5 galibiyet elde ettiler. Kadrodaki sıkıntılar nedeniyle son 2 deplasman maçlarını farklı kaybetmişlerdi. Ama Harper, Silins ve son olarak Udanoh takviyeleri ile artık çok daha iyi durumdalar.

Trento her ne kadar toparlanmış olsa da kadro kaliteleri play-off potası için pek yeterli görünmüyor. Zaten lig arasına girerken de üst üste kayıplar yaşamışlardı. Avellino ise formda Sykes ve Green’in yanına şimdi Udanoh parçasını da bekledi ve artık çok daha güçlenmiş durumdalar. Deplasmanda da olsalar bu maçta kolay pes etmeyeceklerini düşünüyorum, handikapta kalacaklardır.

İddaa Oranı: MS 2 (+3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Los Angeles Clippers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 15.08.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı’nı 2. sırada bitirmeyi garantilemiş olan Los Angeles Clippers, 4. sırada yer alan …