Anasayfa / Capo d'Orlando / Treviso – Capo d’Orlando İddaa Tahmini 11.06.19

Treviso – Capo d’Orlando İddaa Tahmini 11.06.19

İtalya Lega Basket Serie A2 final serisi ilk maçında Treviso Salı akşamı saat 22:00’da Capo d’Orlando ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 2.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Treviso yarı finalde Treviglio karşısında fazla zorlanmamış ve 3-1 ile geçmişti seriyi. Ancak Polonyalı veteran yıldız Logan’ın sakatlığı daha doğrusu %100 sağlıklı olmaması onları zorluyacak gibi görünüyor finalde. Son maçta sadece 16 dakika oynayabilmişti ve bu maçta da oynasa bile yine sürelerinin sınırlı olması bekleniyor.

Capo d’Orlando Serie A’ya ne kadar hazır olduğunu hem normal sezonda hem de play-off’larda gösterdi. Yarı finalde de Bergamo’yu zorlanmadan 3-0 ile süpürmüşlerdi. Triche ve Parks müthiş seri geçiriyorlar çok formdalar, neredeyse her maç ortaklıklarından 50 ve üstünde sayı çıkardılar ki son maçta deplasmanda Bergamo’yu 104-87 ile geçmişlerdi.

Treviso hücumda sınırlı bir takım ve Logan’ın da tam olarak sağlıklı olmaması ya da hiç forma giyememesi onların skor potansiyelini iyice düşürüyor. Karşılarında ise Triche ile Parks liderliğinde aksine çok yüksek skor potansiyeline sahip bir takım olan Capo d’Orlando var. Misafir takımın hücum gücünün bu maçta deplasmanda olsalar da ağır bascağını düşünüyorum ve bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma almayı tercih ediyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (+2.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Capo d’Orlando – Treviso İddaa Tahmini 17.06.19

İtalya Lega Basket Serie A2 final serisi 3.maçında Capo d’Orlando Pazartesi saat 21:45’de Treviso ile …