Güncel
Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Türk Telekom’da Sakatlık Sorunu

Türk Telekom’da Sakatlık Sorunu

Türk Telekom, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Eurocup‘ta sezonun başlamasına kısa süre kala seri şanssızlıklar yaşıyor.

Ayak bileğinden sakatlanan Reggie Redding‘in sahalara dönüşünün bir ayı geçebileceği olasılığı başkent kulübünde üzüntü yarattı. Kenny Gabriel dizindeki sakatlık nedeniyle Cevat Soydaş Turnuvası’nda oynayamadı. Belinden sorun yaşayan Serhat Çetin antrenmanlara çıkamıyor.

Bunlara ek olarak Vladimir Stimac ve Sylven Landesberg gıda zehirlenmesi geçiriyor.

44 günde 15 maç yapacak olan Türk Telekom’da sağlık ekibi eksiklerin bir an önce dönebilmesi için yoğun çalışma gösteriyor.

Kaynak: BasketfaulHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …