Anasayfa / Granada / UCAM Murcia – Granada İddaa Tahmini 02.09.23

UCAM Murcia – Granada İddaa Tahmini 02.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında YECLA’da oynanacak mücadelede UCAM Murcia Cumartesi günü saat 13:30’da Granada ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.94 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Murcia koç Alonso ile yola devam ederken BCL’de mücadele edeceği için kadrosunu da büyü ölçüde yeniledi diyebiliriz. Hakanson, Dylan Ennis, Caupain, Sant-Roos, Falk, Kurucs, Sleva, Moussa Diagne, Birgander takımın yeni silahları. McFadden, Radovic, Sakho, Jelinek de takımda kalan önemli isimler konumundalar. Elbette Dünya Kupası’nda ülkeleri ile mücadele eden Kurucs, McFadden, Radovic kadroda yer almıyorlar. Şuana kadar iki hazırlık maçı yaptılar, ilkinde Manresa’ya deplasmanda 65-70 ile kaybederken sonuncusunda ise deplasmanda Andorra’yı 4 sayı ile geçtiler.

Granada da koç değişikliğine gitmedi, Pin ile yola devam ediyorlar ve hedefleri yine ligde kalmak olacak. Onlar da kadrolarını büyük ölçüde yenileyen takımlardan. Maccabi’den Ziv, German Martinez, David Kramer, Konontsuk, Kairys, Cheatham takımın yeni silahları olacaklar. Christian Diaz, Joe Thomasson, Felicio ise takımda kalan isimler ve yine öne çıkmaları bekleniyor. Felicio, Brezilya milli takımı ile Dünya Kupası’nda yer alıyor ve dolayısıyla kadroda yer almıyor.

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde farklar var diyebiliriz. Murcia sonuçta BCL’de de mücadele edecek bir takım ve iki kulvarı da düşünerek geniş bir kadro kurdu. Elbette 3 milli oyuncusu McFadden, Radovic, Kurucs bu maçta olmayacaklar ama sadece Ennis ile Caupain ikilisi bile şu maçı alıp galibiyeti getirebilecek seviyede oyuncular. Granada’nın da onlara Ziv ve Thomasson ile karşılık vermeye çalışacağını düşünüyorum. Handikap riskine girmeden direkt ev sahibinin galibiyetini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.94
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Norveç Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Gimle – Froya İddaa Tahmini 25.09.23

Norveç Ligi mücadelesinde Gimle Pazartesi günü saat 20:00’da Froya ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini …