Anasayfa / Hazırlık Maçları / Mega Basket – Igokea İddaa Tahmini 02.09.23

Mega Basket – Igokea İddaa Tahmini 02.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Mega Basket Cumartesi günü saat 13:00’da Igokea ile karşılaşacak. intobet misafir takımın galibiyeti için oranı 1.61 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Mega her zamanki gibi yine genç oyunculardan kurulu bir kadroyla Adriyatik Ligi’ne renk katmaya çalışacak. Brankovic, Rudan, Cazalon, Uskokovic, Rorie gibi önemli isimleri kaybettiler. Buna karşın Ömercan İlyasoğlu ve Nikola Topic gibi iki yetenekli guardı kadrolarına kattılar. Durisic de yine takımın güvendiği skor opsiyonlarından biri olacak. Şuana kadar 2 hazırlık maçı yaptılar, USC’ye 62-71 ile kaybederken OKK Beograd’ı ise 104-60 gibi farklı bir skorla geçtiler.

Igokea yeni sezonda da BCL’de mücadele edecek ve dişli takımlardan biri olacağını kadrolarına bakınca anlıyoruz. Koç Jovanovic yönetiminde sezona hazırlanıyorlar. Djordjevic, Talic, Waller, Nerandzic, Bryant Crawford takımdan ayrılan önemli isimler olurken, Atic, Zoran Nikolic, Moody, Jeremic ve Carmichael takımın yeni silahları olacaklar. Kadroda kalan Nikola Tanaskovic, Josilo, Nakic ve Milosavljevic de bu isimlere destek olacaklar. İlk hazırlık maçlarına çıkacaklar.

Elbette iki takım arasında net bir seviye farkı var. Igokea, BCL’de de mücadele edeceği için daha geniş ve daha tecrübeli bir rotasyon oluşturdu. Mega’nın yabancı oyucusu olmadığı gibi genç oyuncuların bir çoğu gerçekten bu seviyelerde tecrübesiz. Bosna temsilcisinin deplasmanda olmasına rağmen Moody, Carmichael, Jeremic, Josilo, Milosavljevic gibi tecrübeli isimlerle farkını ortaya koyup kazanacağını düşünüyorun. Hazırlık maçı olduğu için handikap riskine girmeden direkt galibiyetlerine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 25.09.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Lietkabelis Pazartesi günü saat 18:50’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. intobet misafir takım …