Anasayfa / Hebraica / Urunday – Hebraica İddaa Tahmini 17.01.23

Urunday – Hebraica İddaa Tahmini 17.01.23

Uruguay Ligi mücadelesinde Urunday Salı günü saat 02:30’da Hebraica ile karşılaşacak. intobet ev sahibi takımın lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Urunday ligin vasat ekiplerinden birisi. Toplamda 15 maçtan 5 tanesini kazanabildiler ve kendilerine 11. sorada yer buldular. Ama aslında orta sıralardan sadece 2 galibiyet gerideler ki bir çok rakiplere göre de 1 maçları eksik. Ayrıca evlerindeki son 2 maçlarını kazanarak da toparlanma sinyalleri verdiler. İki denk rakiperinden Olimpia’yı 18 sayı farklar ve Urupan’ı ise 6 sayı farkla geçmişlerdi. 

Hebraica ise ligin zirve takımlarından birisi. 11 galibiyet, 5 mağlubiyet ile Bigua’nın ardından 2. sırada yer alıyorlar. Evet deplasman karneleri sonuçlar açısından iyi durumda, 6 galibiyetlik nefis bir serileri var evden uzakta. Ama son iki maçta kendi sikletlerinde olmayan rakiplere karşı zor kazandıkları da bir gerçek. Borges ve Penarol’u 6’şar sayı farkla yenmişlerdi ki Penarol’ün ligin son sırasında olduğunu hatırlatalım. 

Urunday her ne kadar ligin orta altı hatta vasat diyeceğimiz takımlarından biri olsa da son haftalarda gayet iyi sonuçlar aldıkları da bir gerçek. Dolayısıyla bu maçta da kendi sahalarında moral motivasyonları yüksek olacaktır. Bununla beraber Hebraica da ligin lideri olsa da son haftalarda kendi sikletinde olmayan takımlara karşı evden uzakta zorlanıyor. Bu maçta da formda rakibi karşısında net bir galibiyet almasını, handikapı geçmelerini beklemiyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.78
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 29.01.23

İspanya Liga Endesa 18. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Pazar günü saat 19:00’da Cazoo Baskonia ile …