Anasayfa / Detroit Pistons / Washington Wizards – Detroit Pistons İddaa Tahmini 30.03.24

Washington Wizards – Detroit Pistons İddaa Tahmini 30.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Washington Wizards Cumartesi günü saat 02:00’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Wizards rakibi Pistons ile beraber sadece Doğu’nun değil, tüm ligin en kötü galibiyet yüzdesine sahip 2 takımından birisi… Ancak son dönemde 4 maçtan 3 tanesini kazanarak sezonu iyi bir şekilde tamamlamak istediklerini gösterdiler. Evlerindeki son 3 maçlarında Kings’i 7 sayı ve Raptors’u 3 sayı farkla geçerken, Nets’e ise direnseler de uzatma sonunda 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Holmes, Tyus Hones, Omoruyi ve Shamet’den faydalanamayacaklar. 

Pistons şuana kadar sadece 12 galibiyet alabildi ve ligin en kötü galibiyet yüzdesine sahip takımı… Nitekim evden uzakta çıktıkları 35 maçtan da 30 tanesini galibiyetle tamamladılar… Son deplasman galibiyetlerini 28 Şubat’ta Bulls karşısında almışlardı. O zamandan beri 5 maçtır kazanamıyorlar evden uzakta. Son olarak 28 Mart’ta konuk oldukları Wolves karşısında direnememişler ve 15 sayı farkla kaybetmişlerdi. Grimes, Gibson, Fontecchio gibi isimleri kullanamayacakları gibi Ivey ile Cunningham’ın durumları da belirsiz.

İki takımın da sezonun geri kalanı için herhangi bir iddiası kalmadı, formalite maçlarına çıkıyorlar. Ancak son maçlarda görüyoruz ki Wizards bu işi daha çok prestij olarak görüyor ki 4 maçtan 3 galibiyet çıkarmayı başardı. Bu maçta da evlerinde denk rakipleri karşısında Poole, Kispert, Avdija, Kuzma, Bagley gibi silahların liderliğinde düşük farkla da olsa kazanabileceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …