Anasayfa / Genel / Washington Wizards Utah Jazz Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 27 Şubat 2017

Washington Wizards Utah Jazz Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 27 Şubat 2017

27 Şubat Pazartesi günü 01:00’da W.Wizards ile Utah Jazz takımları Verizon Center’da karşı karşıya gelecek. Galibiyet serisini Phidelphia karşısında kaybederek bozan Wizards için bu durum küçük bir aksaklık mıdır izleyip göreceğiz. Utah jazz ise Milwaukee’yi deplasman da farklı yenerek Wizards’ın karşısına çıkacak. İddaa bu maç için 1,5  handikap ve Alt/Üst limiti olarak 207,5 sayı olarak belirlemiş.

Washington Wizards takımında eksik oyuncu yok. Doğu konferansında 34 galibiyet ile üçüncü sırada bulunmakta. Takım tam kadro parkede olacak. Takımın %58 handikaplı kazanma oranı var. 109 sayı atıp 103 sayıyı potalarında görüyorlar. Son maçta Brandly Beal’in attığı 40 sayı galibiyete yetmedi ve kaybetmişlerdi. Bu karşılaşma takımı sürükleyecek kişinin Beal’in olacağını düşünüyorum. Takımın üçlük atış performansı NBA ortalamasının 8 puan üzerinde %41 olarak istatistiklere yansımakta. Jazz’ın da iyi savunma yapacağını biliyoruz, pota altına girmeyen Wizards bu durum karşısında üçlük atışları artacaktır diye düşünüyorum.

Utah jazz batı konferansında Houston’ın arkasından dördüncü sırada yer almakta. Takımın handikaplı kazanma oranı %44. Takımın iyi savunma yaptığını herkes biliyor. Bu yüzden takım deplasmanda 99 sayı atıp 97 sayıyı çemberinde görüyor. Teknik olarak bu karşılaşmada diğer maçlara göre az sayı çıkacağını düşünebiliriz. Takımın en skorer oyuncusu Hayward olarak gözükmekte 22,4 sayı ortalamasına sahip. Ribound da ise takımın en iyisi 12,7 ile Gobert. 3.9 ortalama ile assit kralları Hill. Takımın üçlük atış performansı NBA ortalamasının %1 fazlasıyla %34,4 olarak belirtilmekte. İki sayılık atışlarda ise performasları NBA ortalamasının 5 puan altında kalmakta.

Jazz Verizon center’da oynadığı son 4 maçta galibiyet yüzü görmedi. İyi Savunma yapıyorlar ancak seyircisinin desteğini de alan Wizards’ın evinde kaybedeceğini düşünmüyorum. Bu yüzden tercihimi MS:1 olacaktır.

Kendinizi üzecek bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

MS1 (1,5) 1.70 İddaa

MS1 (2)  1.90  Bets10Hakkında Ali Osman Çayırcı

Merhabalar, 1986 yılında bir Ege köyünde dünyaya geldim. İlköğretim ve lise eğitimimi Denizli'de tamamladım. Üniversite için ise Manisa da aldık soluğu. Ülkemizde en bilinen sporunu bende sevdim, sokakta, çamurda koştuk peşinden meşin yuvarlağın. İlköğretimden itibaren ligleri de takip etmeye ve izlemeye başladım. Basketbol benim için hep daha heyecanlıydı, hızlıydı, zamanın her saniyesinin önemli olduğunu gösteren bir spor dalıydı. Oynamayı hep denesem de vasat bir oyuncu oldum. Sevdiğim ve oynayamadığım içinde sıkı bir takipçi oldum. İlerleyen yıllarda NBA benim için bir tutku oldu. Amerika'da yaşadığım dönemde bu tutku katlanarak arttı. Her oyunda şans faktörü olsa da istatistik performans ve olasılıklar benim için hep önemli oldu ve olmaya devam edecek.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir