Anasayfa / İddaa Tahminleri / Wilki Morskie Szczecin – Trefl Sopot İddaa Tahmini 07.06.24

Wilki Morskie Szczecin – Trefl Sopot İddaa Tahmini 07.06.24

Polonya Ligi final serisi 4. maçında Wilki Morskie Szczecin Cuma günü saat 21:00’da Trefl Sopot ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Szczecin son şampiyon ünvanı ile final serisine başladı ve saha avantajı bulunmamasına rağmen daha ilk maçtan servis kırarak, deplasmanda 9 sayı farkla kazanarak bu avantajı rakibinden almış oldu. İkinci açı deplasmanda kaybetseler de üçüncü maçı evlerinde tam 16 sayı farkla, dominant bir skorla kazanarak seride 2-1 öne geçtiler ve şampiyonluk için gereken yolu yarılamış oldular. Artık sadece evlerindeki maçları kazanarak kupaya uzanabilirler. 

Normal sezonu 2. sırada bitirdiği için bu seride saha avantajına sahip olan Trefl daha ilk maçı evinde 9 sayı farkla kaybetti ve bu avantajın da elinden kayıp gitmesine engel olamadı… İkinci maçı evlerinde kazanarak tekrar sürprize izin vermediler ama 3. maçta, asıl reaksiyon göstermeleri gereken maçta konuk oldukları rakipleri karşısında hiç varlık gösteremediler ve tam 16 sayı fark yediler, bu nedenle de keyifler kaçmış durumda takımda… 

Kağıt üstünde iki takım arasında bir siklet farkı görünmüyordu seri başlarken. Hatta Trefl saha avantajı ile beraber bir adım öndeydi aslında. Ancak konu sahada oynanan basketbola gelince Szczecin rakibine neden geçen sezonu şampiyon olarak tamamladığını tekrar hatırlatmış oldu. Şimdi seride 2-1 öndeler ve saha avantajını kapmış durumdular. Bu üstünlüğü kaybetmemek adına evlerinde bir kez daha hata yapmayacaklarını, düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.87
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …