Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 04.11.23

Wurzburg – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 04.11.23

Almanya easyCredit BBL 6. hafta mücadelesinde Wurzburg Cumartesi günü saat 22:00’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışlar.

Wurzburg sezona beklendiği gibi başladı, 4 maçtan ikisini kazandılar ve orta şekerli takımlardan biri konumundalar. Kupa ve ligdeki son 3 maçlarından ikisinde sonuçlardan bağımsız olarak bize savunma odaklı, düşük skorlu mücadeleler izletmişlerdi. O maçlarda sırasıyla 148 ve 151 sayı üretilmişti. Son maçta konuk oldukları güçlü Bayern karşısında hiç varlık gösterememişler ve 87-64 ile farklı yenilmişlerdi. 

Chemnitz ise sezona beklentilerin üstünde bir giriş yaptı, son 4 maçlarını üst üste kazandılar! Evden uzaktaki son 2 maçlarını Europe Cup sahnesinde oynamışlar ve Spojnia’yı 66-84, Den Bosch’u ise 66-77 ile kazanmışlardı. BBL’deki son lig maçlarında ise konuk ettikleri alt sıra ekiplerinden Mitteldeutscher’i 74-65 ile geçmişlerdi, yine savunma performansları ön plandaydı. 

Kağıt üstünde iki takım arasında belki ciddi farklar yok diyebiliriz. Ama sahada oynanan basketbol seviyesi ve form grafiği açısından Chemnitz net olarak rakibinden önde. Bu nedenle sonucunu kestirmesi zor bir maç olacak bana göre. Diğer yandan iki takımın da savunma odaklı ve düşük tempoda bir basketbol benimsediğini gördük son maçlarda. Burada da farklı bir senaryo beklemiyorum açıkçası, bize kısır bir maç izleteceklerini, karşılıklı olarak 80 bareminin altında kalmalarının sürpriz bir sonuç olmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (161.5) – 1.55
intobet Oranı: ALT (161.5) – 1.81
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Turkish Airlines Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 05.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta mücadelesinde Alba Berlin Salı günü saat 22:00’da Zalgiris Kaunas ile …