Güncel
Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Yunanistan – İran İddaa Tahmini 11.08.19

Yunanistan – İran İddaa Tahmini 11.08.19

Dünya Kupası hazırıkları kapsamında Yunanistan’da düzenlenen turnuvada Yunanistan Pazar saat 19:30’da İran ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem açıklamamışken Bets10 ise deplasman takımı lehine 17.5 handikap belirlemiş.

Yunanistan turnuva öncesi yine kendi sahasında İran ile bir hazırlık maçı yapmış ve 13 sayı farkla kazanmıştı, ancak o maçta Giannis forma giymemişti. Turnuvanın ilk maçında ise MVP varlığını hemen hissetirmiş ve sadece 21 dakika parkede kalmasına rağmen takımını Macaristan karşısında 24 sayılık farkla rahat bir galibiyete taşımıştı.

İran ise Haddadi’nin omuzlarında ilerlemeye çalışan bir görüntü verdi hazırlık maçlarında. İlk önemli hazırlık maçlarında Rusya’yı yenmeyi başarmış olsalar da bu biraz aldatıcı oldu diyebiliriz. Yunanistan’daki ilk maçta Giannis’in kadroda yer almadıkları rakiplerine direnemediler ve 13 sayı farkla kaybettiler.

Giannis’in de kadroya katılmasıyla Yunanistan artık Dünya Kupası’ndaki madalya adaylarından biri haline geldi. Son maçta da Macaristan karşısında bunu gösterdiler ve 24 sayı farkla rahat kazanmışlardı. Şimdi ikinci kez oynayacakları İran karşısında bu kez Giannis faktörünün de etkisiyle daha yüksek bir farkla, yani handikap geçerek galibiyete uzanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-17.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Çekya – Macaristan İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen turnuvada Çekya Pazar saat 18:30’da Macaristan ile …