Anasayfa / Adriyatik Ligi / Zadar – Mega SoccerBet İddaa Tahmini 17.01.21

Zadar – Mega SoccerBet İddaa Tahmini 17.01.21

Adriyatik Ligi 15. hafta mücadelesinde Zadar Pazar saat 19:00’da Mega SoccerBet ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.50 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.68 olarak belirlemiş.

Zadar 10 maçın ardından sadece 2 gaibiyet alabildi ve ligi zayıf halkalarından biri. Son 2 maçlarına bakacak olursak, deplasmanda Kızıl Yıldız’a 15 sayı farkla yenildikten sonra evlerinde ilginç şekilde Cedevita karşısında direnmişler ama 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Mavra ve Junakovic’in yanı sıra Onuaku, Justice ve Justin Carter gibi sıradan yabancılarla direnmeye çalışıyorlar ama işleri pek kolay olmayacakkalan maçlarda da.

Mega ise ligin en yetenekli ve en formda takımlarından biri. Genç oyuncularla geldikleri nokta çok iyi, 14 maçtan 9 tanesini kazandılar ve play-off yarışında iyi bir yer edindiler. Son 3 deplasman maçlarına baktığımızda evden uzakta da işlerin yolunda olduğunu görebiliyoruz. Borac’ı 14 sayı farkla ve FMP’yi uzatmada geçerken güçlü Partizan’a ise iyi direnmişler ama 2 sayı ile kaybetmişlerdi. İki genç uzun Petrusev ve Simonovic’in yanında tecrübeli Tepic ile Donta Smith takımı çok iyi idare ediyorlar.

Hırvat ekibinin play-out oynamaması bence sürpriz olur. Primorska’nın ligden çekilmesiyle düşme durumları yok ama sondan bir önceki sıra için yerleri rezerve diyebiliriz. Ellerindeki yerli oyuncular da yabancılar da onların sürpriz yapmasını ya da önemli bir çıkış yapabilmesini sağlayacak durumda değiller. Karşılarında ise ligin en formda ve en yetenekli takımlarından biri olacak. Petrusev liderliğinde Mega’nın yine boyalı alanı domine edeceğinde ve hanesine bir deplasman galibiyeti daha yazdıracağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Alba Berlin – Oldenburg İddaa Tahmini 09.03.21

Almanya easyCredit BBL 20. hafta mücadelesinde Alba Berlin Salı saat 21:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. Hem …