Anasayfa / Hazırlık Maçları / Zenit – Manisa BBSK İddaa Tahmini 02.09.23

Zenit – Manisa BBSK İddaa Tahmini 02.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Antalya’da oynanacak karşılaşmada Zenit Cumartesi günü saat 14:00’da Zenit ile karşılaşacak. intobet temsilcimiz lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Koç Pascual ile yola devam eden geçen sezonun VTB’deki yarı finalisti Zenit kadrosunu büyük ölçüde güncelledi. Kulagin, Hamm, Thompkins, Fridzon, Homesley takımdan ayrılan isimler oldular. Vince Hunter, Kuric, Frazier ve Dubljevic ise takımın yeni silahları oldular. Kadroda yer almaya devam eden iki tecrübeli Fransız Moerman ile Huertel de yine İspanyol koçun en güvendiği isimlerden olacaklar. Dubljevic bildiğiniz üzere Karadağ milli takımı ile Dünya Kupası’nda mücadele ediyor. 

Manisa ise koç Kandemir ise kadrosunu güçlendirdi ve Europe Cup ön eleme turunda yer alacakları ise erken form tutmaya çalışıyorlar. Russell, Anderson, Luther, Terry takımın yeni yabancıları. Cruz ve Roberson ile yola devam ediyorlar. Yerli rotasyonuna baktığımızda ise Berkay, Dorukhan, Sinan, Ayberk, Berke, Mustafa Baki yabancı oyuncuların işlerini kolaylaştırmaya çalışacak isimler. Son hazırlık maçlarında Monaco’ya 77-91 gibi farklı bir skorla yenilmekten kurtulamadılar. Cruz bildiğiniz üzere Meksika milli takımı ile Dünya Kupası’nda mücadele ediyor. 

İki takımın da en güvendiği yıldızlar Dubljevic ve Cruz, milli takımlarıyla beraber Dünya Kupası’nda yer alıyorlar. Dolayısıyla onları izleyemeyeceğiz. Koç Pascual yönetimindeki Zenit, Rusya’nın Ukrayna işgali devam ettiği için halen Avrupa kupalarında yer alamıyor, bu nedenle de tek hedefleri VTB Ligi’nde şampiyonluk yani bütçeyi düşürmüş durumdalar. Fakat ellerinde halen Heurtel, Moerman, Hunter, Kuric, Frazier gibi değerli silahlar olacak bu maçta. Dolayısıyla tecrübe farkıyla beraber Manisa’yı düşük farklarla da olsa yeneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Bilbao – Andorra İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftası mücadelesinde Bilbao Pazar günü saat 18:00’da Andorra ile karşılaşacak. Hem …