Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayern Munich Fin Şutör ile Görüşüyor

Bayern Munich Fin Şutör ile Görüşüyor

Hayal kırıklıkları ile geçen bir sezonun ardından Barcelona kadrosunda köklü değişikliklere gitmiş ve yolların ayrıldığı isimlerden biri de tecrübeli Fin guard Petteri Koponen olmuştu. Öncelikle Panathinaikos ile görüşmüş ama Yunan ekibinin Pappas’ı elinde tutmaya karar vermesi ve Langford hamlesini yapması ile görüşmeler sona erdi. Şimdi onunla Almanya BBL şampiyonu Bayern Munich ilgileniyor.

BBL şampiyonu olarak Euroleague biletini kapan Bayern Munich, Euroleague yönetimi ile 3 yıllık bir anlaşma yaptı ve 2022 yılına kadar Avrupa’nın zirvesinde yer alan ligedeki yerini garantilemiş oldu. Bu nedenle de kaliteli ve tecrübeli oyuncular ile kadrosunu güçlendirmeye çalışıyor koç Radonjic.

Petteri Koponen (1.94-1988)

Euroleague: 29 maç 19.6 dakika 7.9 sayı %51.1 3sayı 1.6 ribaund 1.5 asist 7.3 verimlilik

Fin guard, hem lider özellikleri ve tecrübesi hem de dış şutlardaki yüksek yüzdesi ile yüksek tempoda oynamayı seven Bayern’de önemli bir opsiyon olacaktır. Bu hamle gerçekleşirse tekrar kendine geleceğini düşünüyorum. Bayern Euroleague’de başarılı olmak istiyorsa onun gibi bir lidere ihtiyaçları var.Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

FC Bayern Munich – Olympiakos İddaa Tahmini 16.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında 2 Euroleague takımı karşı karşıya gelecek. FC Bayern Munich, Yunan ekibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir