Anasayfa / BKT EuroCup / Günün İddaa Kuponu (1) 08.11.23

Günün İddaa Kuponu (1) 08.11.23

Çarşamba programında BKT EuroCup ve FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Cluj Napoca – Ratiopharm Ulm : ÜST (162.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (164.5) – 1.69 (intobet)

Cluj özellikle kendi sahasında etkili olan, tempoyu seven ve hücum performansı Seeley, Eddie Stipanovic gibi tecrübeli silahlar sayesinde yüksek bir ekip. Karşılarında da kendilerine benzer şekilde yüksek tempoda oynayan ve hücum özellikleri ile ön plana çıkan Ulm olacak. Kimin kazanacağını kestirmek güç olsa da iki takımın da birbirine tempo konusunda çanak tutacağını ve hücum odaklı bir maç izleyeceğimizi tahmin etmek zor değil. Karşılıklı olarak 80 baremini zorlanmadan geçmelerini bekliyorum. 

King BC Szczecin – AEK : MS 2 – 1.54 (İddaa) & MS 2 – 1.66 (intobet)

Polonya ekibi gruba bu sahada Sassari’yi yenerek sürpriz bir giriş yapsa da bana göre halen grubun en zayıf takımı konumundalar. Nitekim ligdeki son 2 maçlarını evlerinde olmalarına rağmen kaybettiler ve bunu kanıtladılar. Polonya’nın liginin seviyesi BCL’nin bir kaç basamak altında… Karşılarında yola Final Four parolası ile çıkmış grubun lideri AEK var. Randle, Kuzminskas, Tillman, McLemore, McRae gibi silahlar karşısında kazanmmalarının büyük sürpriz olacağını düşünüyorum. 

Paris Basketball – Hapoel Tel Aviv : ÜST (169.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (170.5) – 1.71 (intobet)

Bu akşamın ardından artık grupta sadece 1 tane namağlup takım kalacak! Elbette Paris evinde bir adım önde ancak Hapoel de liginde maç yapmadığı için tüm hafta bu maça hazırlandı ve daha diri, daha dinlenmiş durumda. İki kaliteli ve denk takımın kapışmasında taraf bahislerini riskli buluyorum. Bunun yanında ligin en iyi hücum takımlarından ikisini izleyeceğiz bu akşam ve savunmaların geri planda kalacağı, yüksek tempolu bir mücadele bekliyorum. Bir tarafta Shorts ve Hiffi, diğer tarafta Munford ve Angola varken karşılıklı olarak 85 bareminin altında kalmaları sürpriz olur!

İddaa Oranı: 3.28
intobet Oranı: 4.80Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 30.11.23

NBA sahnesinde Perşembe gününün ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …