Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 10.02.24

Günün İddaa Kuponu 10.02.24

NBA programında Cumartesi gününün ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Boston Celtics – Washington Wizards : EvSahibi ÜST (124.5) – 1.48 (İddaa) & EvSahibi ÜST (124.5) – 1.72 (intobet)

İki takım arasındaki siklet farkını anlatmaya gerek yok. Boston, konferansın liderlik koltuğunda oturuyor. Özellikle skor üretimi konusunda son maçlarda etkili performanslara imza attıklarını gördük. Evet bu maçta Tatum’un oynamama ihtimali var ama o olsa da olmasa da Brown, White, Holiday, Porzingis gibi silahların liderliğinde Wizards gibi savunması zayıf olan bir rakibe karşı skor üretiminde sorun yaşamayacaklarını, kazanırken 125 baremini geçebileceklerini düşünüyorum. 

Milwaukee Bucks – Charlotte Hornets : MS 1 (-12.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-12.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Bucks her alanda rakibinden üstün bir takım. Middleton’dan yoksunlar ve Lillard’ın da oynamama durumu var ama ellerinde Giannis, Beasley, Crowder, Lopez gibi değerli silahlar olduğunu da hatırlatalım. Charlotte’ın Ball, M.Williams, G.Williams, Lowry, Seth Currry gibi önemli silahlardan faydalanamayacağını, Hayward ile Washington’ın da artık kadroda olmadığını düşününce bu maça ciddi anlamda güç kaybetmiş olarak çıkacaklarını söylemek yanlış olmaz. Bu ortamda üst üste 3 maçını kaybeden ve reaksiyon galibiyeti arayan Bucks’ın hata yapmayacağını, çift haneli farklarla net bir galibiyete imza atacaklarını düşünüyorum. 

Sacramento Kings – Denver Nuggets : MS 2 (+4.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (+4.5) – 1.70 (intobet)

İki takım arasında her anlamda bir siklet farkı olduğunu düşünüyorum. Denver’ın şampiyon kadrosundan eksiği yok, fazlası var. Murray, Jokic, Porter, Gordon gibi isimlerden sağlıklı olarak faydalanacaklarını düşündüğümüzde son maçlarda formsuz bir görüntü veren Kings karşısında deplasmanda da olsa kazanmaları sürpriz olmaz. Ama ben yine de Kings’in de üst üste yenilgiler sonrası evinde reaksiyon gösterme olasılığını düşünerek Nuggets lehine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: 3.15
intobet Oranı: 4.88Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – New York Knicks İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Cleveland Cavaliers Pazartesi günü saat 03:00’da New York Knicks ile karşılaşacak. …