Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu 20.08.23

Günün İddaa Kuponu 20.08.23

Pazar programında oynanacak olan Hazırlık Maçları ve 2024 Paris Olimpiyatları ön eleme turnuvaları kapsamındaki karşılaşmalara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Senegal – Kamerun : ÜST (155.5) – 1.74 (intobet)

İki takım da yollarına namağlup devam ettiler finale kadar ve ortak noktaları hücumda sergiledikleri etkili performanstı. Finalde de birbirlerine karşı savunmada fazla önlem alıp yavaşlatabileceklerini düşünmüyorum. Aksine tempo konusunda birbirlerini tetikleyeceklerini ve savunma zaaflarını cezalandıracaklarını tahmin ediyorum. Bir tarafta Badio diğer tarafta Hill varken düşük skorlar görmemizin zayıf ihtimal olduğunu düşünüyorum, karşılıklı olarak zorlanmadan 75 baremini geçmelerini bekliyorum, hatta kazanan takımın 80 bareminin üstüne çıkacağını öngörüyorum. 

ABD – Almanya : ÜST (183.5) – 1.56 (İddaa) & ÜST (183.5) – 1.69 (intobet)

Elbette ABD kağıt üstünde rakibinden açık ara daha üstün, daha kaliteli bir takım. Özellikle tempo, atletizm ve skor üretimi konusunda şuanda en formda en diri takım olduklarını söylemek yanlış olmaz. Nitekim hazırlık maçlarından ikisinde 100 baremini geçerken diğer ikisinde ise 92 ve 98 sayı ürettiler. Almanya da Schröder ve F.Wagner liderliğinde tempoyun seven, hücumda verimli oynayan bir takım. Savunmada ABD’yi yavaşlatmaları zor ama Kanada karşısında olduğu gibi onlara da atarak direnebileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

Türkiye – Hırvatistan : MS 2 (+7.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (+7.5) – 1.39 (intobet)

Kağıt üstünde biz daha derin bir rotasyona sahibizi ama onların da 1-3 pozisyonunda Smith ve Hezonja ile bizden daha iyi durumda oldukları bir gerçek. Dolayısıyla iki takım adına da çok zor bir maç olacak. Özellikle bir tarafta Alperen ile Ömer Faruk, diğer tarafta Saric ve Zubac varken çember altında tam bir kapışma izleyeceğiz. Kapalı gişe oynayacağımız bu maçta taraftar desteği ile beraber bir adım önde olduğumuzu ve kazanacağımızı düşünsem de Hırvatlar’ın öyle kolay pes etmeyeceğini, handikapta kalacağını düşünüyorum. Bu nedenle de onlar için açılan yüksek gördüğüm handikapı yanıma alarak riski azaltacağım. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 4.09Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Kanada İddaa Tahmini 19.07.24

Orleans’da oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Cuma günü saat 22:10’da Kanada ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …