Güncel
Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Yeşil Burun Adaları – Gürcistan İddaa Tahmini 26.08.23

Yeşil Burun Adaları – Gürcistan İddaa Tahmini 26.08.23

2023 FIBA Dünya Kupası F grubu ilk maçında Yeşil Burun Adaları Cumartesi günü saat 11:00’da Gürcistan ile karşılaşacak. intobet Yeşil Burun lehine 12.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Yeşil Burun sadece 577 bin nüfuslu bir ülke ve turnuvaya ilk defa katılmasının yanı sıra aynı zamanda da en küçük ülke ünvanına sahip! Öyleki buraya gelebilmek için gerekli masrafları ödeyebilmek için yardım kampanyası başlatmışlardı. Ellerinde Walter Tavares gibi bir süper yıldız var ancak onun tek başına etkili olamadığını, takım arkadaşlarının onu beslemesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Etrafında ise Ivan Almeida, Joel Almeida, Will Tavares gibi tamamlayıcı isimler vafr. 

Gürcistan da tarihinde ilk kez Dünya Kupası’nda boy gösterecek rakibi gibi. Ama onların elindeki kadroya baktığımızda uluslararası tecrübe seviyelerinin çok daha yüksek olduğunu görebiliyoruz. McFadden, Shengelia, Mamukelashvili, Bitadze gibi isimler hem yetenek paketi olarak hem de birbirleriyle oynama alışkanlığı anlamında net olarak öndeler Yeşil Burun’dan. Son hazırlık maçlarında madalya adaylarından Avustralya’ya çok iyi direndiklerini, sadece 5 sayı farkla kaybettiklerini gördük.

Rakibinin aksine Yeşilburun ise kötü bir hazırlık dönemi geçirdi, milli takımımızdan da tam 27 sayı fark yemişlerdi İtalya’daki turnuvada. Gürcistan da rakibi ilk kez Dünya Kupası’nda boy gösterecek ama ellerinde McFadden, Shermadini, Shengelia gibi çok tecrübeli isimler var. Onların liderliğinde açılışı zayıf rakipleri karşısında net bir galibiyetle yapacaklarını yani çift haneli farklara uzanıp handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-12.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 24.09.23

Moskova’da düzenlenen VTB Süper Kupa üçüncülük maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko Pazar günü saat 17:00’da Nizhny …