Anasayfa / Almanya Milli Takımı / Almanya – Çin İddaa Tahmini 12.08.23

Almanya – Çin İddaa Tahmini 12.08.23

Hazırlık Maçları kapsamında Hamburg’da düzenlenen Super Cup yarı final mücadelesinde Almanya Cumartesi günü saat 19:30’da Çin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 17.5 handikap belirlemişler.

Almanya hazırlık döneminin en diri ve en iyi basketbol ülkelerinden birisi. Nitekim koç Herbert turnuva kadrosunu, 12 kişiyi daha şimdiden turnuvanın başlamasına 13 gün kala açıkladı! Son olarak güçlü rakiplerden birisi olan, NBA oyuncularının etrafında kurulmuş yetenekli bir takım olan Kanada’yı konuk etmişler ve 86-81’lik skorla kazanmışlardı. F. Wagner ile D.Theis galibiyetin mimarları olmuşlardı. Onlar dışında Schröder, M. Wagner, Voigtmann, Lo gibi başka değerli silahlar da var ellerinde.

Çin ise son hazırlık maçında tam kadro olmasına rağmen Trentino Cup’ın finalinde ev sahibi İtalya’dan tan 18 sayı fark yemişti. Sadece 61 sayı üretebildikleri o maçta dev uzun Qi Zhou 12 sayı ve takımın yeni devşirmesi, NBA oyuncusu Kyle Anderson ise sadece 11 sayı ile katkı verebilmişti. Zhao Rui, Hu Jinqiu, Zhao Jiwei beklentileri karşılayamamışlar, iki yıldız isme yeteri kadar destek olamamışlardı.

Almanya her alanda rakibinden bir değil birkaç adım önde olan taraf. Son maçlarında da Kanada gibi önemli bir rakibi devirmeyi bilmişlerdi. Bu maçta da kendi sahalarında açık ara favori olduklarını, İtalya’dan 18 sayı fark yiyen ve üretimde kısır kalan Çin’in onlara karşı da fazla direnebileceğini düşünmüyorum. Almanya’nın Shröder, F.Wagner, Theis gibi silahlarla evinde hata yapmadan, net bir skorla, yani handikapı aşarak kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-17.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 1 (-17.5) – 1.86
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Norveç Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Gimle – Froya İddaa Tahmini 25.09.23

Norveç Ligi mücadelesinde Gimle Pazartesi günü saat 20:00’da Froya ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini …