Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Türkiye – İzlanda İddaa Tahmini 12.08.23

Türkiye – İzlanda İddaa Tahmini 12.08.23

2024 Paris Olimpiyatları ön eleme turnuvaları İstanbul ayağıda Türkiye Cumartesi günü saat 20:00’da İzlanda ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehne 15.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Milli takımımız koç Ataman yönetiminde iyi bir hazırlık dönemi geçirdi ama gerek Doğuş’un sakatlığı gerekse devşirmelerimizde Larkin ile Wilbekin’in sakatlık nedeniyle kadroda yer almamaları canımızı sıktı. Ama yine de elimizde Furkan Korkmaz, Onuralp, Alperen, Ömer Faruk ve Sertaç gibi çok önemli silahlar var ki yeni jenerasyonun temsilcileri Ercan ve Sadık Emir de bu turnuvada çok can yakacak isimlerden birisi olacak. 

İzlanda ise bu turnuvaya en önemli silahı Hermannsson’dan yoksun geliyor! Koç Pedersen onun yokluğunda Gudmundsson, Fridriksson ve Hlinason üçlüsüne güveniyor. Ancak tabiki Hermannsson’un bu takım için ne kadar önemli olduğunu, özellikle takım organizasyonları anlamında eksikliğini çokça hissedeceklerini düşünüyorum. Son hazırlık maçlarında denk rakipkerinden Macaristan’a deplasmanda 4 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Milli takımımız kısalarda sorun yaşıyor olsa da uzun rotasyonunda tam bir canavar. Alperen, Ömer Faruk, Sertaç üçlüsüye Hlinason’u çok yıpratacağımızı ve ilk yarı bitmeden en az üç faulle kenara gideceğini düşünüyorum. Alperen sadece skor üretimi anlamında değil, alçak posttan verdiği paslarla da eksik olan guard rotasyonumuz mutlaka yardım edecektir. Ay-yıldızlılarımızın kalite farkını ortaya koyarak, özellikle her iki pota altında da üstünlüğü ele alacağını düşünüyorum, bunun sonucunda da handikapı geçip dominant bir galibiyete imza atmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-15.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA Yaz Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Miami Heat – Golden State Warriors İddaa Tahmini 21.07.24

NBA Yaz Ligi yarı final maçında Miami Heat Pazar günü saat 23:00’da Golden State Warriors …