Güncel
Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu 12.08.23

Günün İddaa Kuponu 12.08.23

2024 Paris Olimpiyatları ön elemeler kapsamında düzenlenen turnuvalarda Cumartesi programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahmini sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Çekya – Estonya : MS 1 (+4.5) – 1.71 (intobet)

Her ne kadar Çekya’da Vesely, Satoransky, Balvin üçlüsü kadroda olmasa da Estonya’ya göre daha tecrübeli ve birbirleriyle daha fazla birlikte oynamış bir oyuncu topluluğuna sahipler. Dolayısıyla deplasmanda olmalarına rağmen bir adım önde olduklarını düşünüyorum. Diğer yandan Çekya son maçında Belçika’ya 2 sayı ve Estonya da Finlandiya’ya 6 sayı farkla kaybetmişti. İki takımın da dirençleri yüksek ve bu maçta da kolay pes etmeyeceklerini, kim kazanırsa kazansın bizlere çekişmeli bir mücadele sergileyeceklerini tahmin ediyorum. 

Ukrayna – Bulgaristan : MS 1 – 1.58 (intobet)

Kağıt üstünde hem tecrübe hem de birbirlerini tanıma, takım olgusu ve atmosferi açısından Ukrayna’nın bir adım önde olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ellerinde Bobrov, Mishula, Pustovyi gibi bu seviyeleri daha önce çokça kez oynamış isimler var. Evet Bulgaristan da Miller-McIntyre ve P.Ivanov liderliğinde kolay lokma olmayacaktır ki bu nedenle de zaten handikap riskine girmeyeceğim ancak Ukrayna’nın tecrübe farkı ile kazanacağını düşünüyorum. Grup ikinciliği adına bana göre belirleyici maç olacak. 

Türkiye – İzlanda : MS 1 (-15.5) – 1.67 (intobet)

Milli takımımız kısalarda sorun yaşıyor olsa da uzun rotasyonunda tam bir canavar. Alperen, Ömer Faruk, Sertaç üçlüsüye Hlinason’u çok yıpratacağımızı ve ilk yarı bitmeden en az üç faulle kenara gideceğini düşünüyorum. Alperen sadece skor üretimi anlamında değil, alçak posttan verdiği paslarla da eksik olan guard rotasyonumuz mutlaka yardım edecektir. Ay-yıldızlılarımızın kalite farkını ortaya koyarak, özellikle her iki pota altında da üstünlüğü ele alacağını düşünüyorum, bunun sonucunda da handikapı geçip dominant bir galibiyete imza atmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 4.51Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.23

Salı programında Adriyatik Ligi Süper Kupa ve Hazırlık Maçları kapsamında oynanacak mücadelelere istinaden en güvendiğim …