Anasayfa / ASVEL Lyon Villeurbanne / Asvel Villeurbanne – Panathinaikos İddaa Tahmini 13.10.20

Asvel Villeurbanne – Panathinaikos İddaa Tahmini 13.10.20

Turkish Airlines Euroleague 3. hafta mücadelesinde Asvel Villeurbanne Salı saat 21:45’de Panathinaikos ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.28 oran açıklarken Bets10 ise oranı 1.38 olarak belirlemiş.

Asvel sezona hem Euroleague hem de Pro A’da kötü bir giriş yaptı. Euroleague’de önce konuk ettikleri Valencia’ya son topta ardından ise deplasmanda Milano karşısında tam 14 sayı farkla yenildiler. Ayrıca onlar da covid problemi ile boğuşan ekipler arasındalar. Koç Parker ile beraber Hayes, Diot ve Cole da bu maçta forma giyemeyecekler. Lacombe, Fall ve Freeman liderliğinde direnmeye çalışaacaklar eksiklere rağmen.

Yeşiller ise geçen hafta konuk ettikleri ezeli rakipleri Olympiakos karşısında zorlandılar ve kaybetmekten kurtulamadılar. Jackson’ın yokluğunda Nedovic’in de kötü performansı hücumda çok zorlanmalarına neden oldu, Foster ile Papapetrou’yu yanlız bıraktılar. Bu maçta Sykes, Mitoglou ve Sant-Roos gibi isimlerin de enerjileri ile takıma destek olacaklarını, bu kez Papagiannis ile Auguste da pota altında daha verimli kullanacaklarını düşünüyorum. Jackson ve Bochoridis’den faydalanamayacaklar.

Asvel, Milano karşısında farklı kaybetmişti geçen hafta. Takımda zaten moraller bozuktu ki bir de bunun üstüne covid vakaları eklendi. Diot, Hayes ve Cole gibi önemli silahlardan faydalanamayacaklar. Panathinaikos’un geçen hafta Olympiakos karşısında alınan yenilginin reaksiyonunu bu maçta göstereceğini, Asvel’i bu kadar eksik yakalamışken bu fırsatı kaçırmayıp kazanacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.28
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.38
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

CBet Prienai – Alytaus Dzukija İddaa Tahmini 25.10.20

Litvanya Ligi mücadelesinde CBet Prienai Pazar saat 16:30’da Alytaus Dzukija ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı …