Anasayfa / Aliağa Petkim Spor / Ayos Konyaspor – Aliağa Petkim Spor İddaa Tahmini 27.11.22

Ayos Konyaspor – Aliağa Petkim Spor İddaa Tahmini 27.11.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 8. hafta mücadelesinde Ayos Konyaspor Pazar günü saat 13:00’da Aliağa Petkim Spor ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz bu maça oran açmamış.

Konyaspor ligin yeni takımlarından biri ama sezona beklenenden iyi bir giriş yaptı. Son 3 maçlarını ise üst üste kaybettiler, bir düşüşün içindeler ve evlerinde bir reaksiyon göstererek tekrar çıkışa geçmek istiyorlar. Evlerindeki son sınavlarında denk rakiplerinden Merkezefendi karşısında uzatmanın ardından son topa kadar direnseler de 1 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. Geçen hafta ise konuk oldukları güçlü Efes’e direndiler ama 5 sayı farkla yenildiler. 

Petkim de rakibi gibi ana hedefi ligde kalmak olan, alt sıralardan uzak kalmaya çalışan bir takım. Ancak onlar Konya’nın aksine son haftalarda çok formdalar, son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de alt sıralardan kurtuldular. Son deplasman maçlarında kendilerinden bir üst siklette olan Bahçeşehir karşısında yeteri kadar direnememişler ve 10 sayı farkla yenilmişlerdi. Geçen hafta ise denk rakiplerinden Büyükçekmece’yi İzmir’de konuk etmişler ve 79-75 ile kazanmayı bilmişlerdi. 

Hedefleri ligde kalmak yana alt sıralardan uzakta bulunmak isteyen iki denk takımın kapışmasını izleyeceğiz. Konyaspor her ne kadar ev sahibi avantajına sahip olsa da Petkim daha formda daha diri olan taraf. Son haftaların formda isimleri Aldridge ve Prewitt liderliğinde bu deplasmanda da kolay pes etmeyeceklerini, hatta kazanmalarının dahi sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim lehlerine açılan handikapı yanıma almak olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bnei Herzliya – Galil Elyon İddaa Tahmini 30.01.23

İsrail Winner Ligi 15. hafta mücadelesinde Bnei Herzliya Pazartesi günü saat 20:45’de Galil Elyon ile …