Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Beşiktaş Slovenya Kampını Galibiyetle Tamamladı

Beşiktaş Slovenya Kampını Galibiyetle Tamamladı

Yeni sezon hazırlıklarının Slovenya ayağının sonuna gelen Beşiktaş Sompo Japan, buradaki son maçında Sloven ekibi KK Sencur ile karşılaştı ve 82-69 ile rahat bir galibiyet aldı.

İlk çeyrekte Alexander liderliğinde pota altında etkili bir performans sergileyen temsilcimiz farkı da çift hanelere çıkardı, ilk çeyrek siyah beyazlıların 26-14 üstünlüğü ile geçildi. İkinci çeyrekte ise maçtan düştü temsilcimiz, rotasyonun etkisi de konsantrasyon problemini ortaya çıkardı ve geri gelen Sencur, farkı kapattı devreye 32-30 Beşiktaş üstünlüğü ile girildi. Üçüncü çeyrekte ise savunmada vidaları sıkan temsilcimiz rakibe sadece 5 sayı şansı tanıdı ve farkı 17 sayıya kadar çıkardı. Son çeyrekte rakip ufak geri dönüşler yapsa da siyah beyazlılar farkın tek hanelere inmesine izin vermedi.

Temsilcimizin skor dağılımı şu şekilde oluştu:

Joe Alexander: 16 sayı‬

‪Erkan Veyseloğlu: 10 sayı ‬

‪Can Maxim Mutaf: 13 sayı ‬

Kyle Gibson: 10 sayı‬

‪Ömer Utku Al: 10 sayı ‬

Samet Geyik: 6 sayı ‬

Duşan Cantekin: 6 sayı ‬

‪Robin Benzing: 5 sayı ‬

‪Kenan Sipahi: 4 sayı ‬

‪Enes Berkay Taşkıran: 2 sayıHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …