Anasayfa / Bristol Flyers / Bristol Flyers – Plymouth City Patriots İddaa Tahmini 15.09.23

Bristol Flyers – Plymouth City Patriots İddaa Tahmini 15.09.23

Büyük Britanya Ligi mücadelesinde Bristol Flyers Cuma günü saat 21:30’da Plymouth City Patriots ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışlar.

Bristol geçen sezon yarı final kadar yükselme başarısı göstermiş ama orada güçlü rakibi Leicester’a kaybetmişti. Bu sezon da hedefleri son 4 takım arasında yer alabilmek… Hazırlık döneminde ise iki farklı performans sergilemişler, Cheshire’ı 83-91 ile geçerken, Sheffield’a ise 70-79 ile kaybetmişlerdi. Geçen sezon da kadroda yer alan Landolfi, Leslee Smith, Tevin Olison yine takımın değerli parçaları olacaklar. Yeni transferlere baktığımızda ise Christian Cunningham, Te’Jon Lucas, Brad Greene ve Trejon Jacob öne çıkan isimler.

Plymouth ise geçen sezon 11 galibiyetle 9. sırada normal sezonu tamamlamış ve averajla play-off biletini kaçırmıştı. Yeni sezonda hedefleri son 8 takım arasında yer alabilmek olacak. Koç Paul James ile yola devam ediyorlar ve kadrolarına baktığımızda geçen sezondan kalan Joseph Hart ile Elvisi Dusha’nın yanı sıra TJ Atwood, Mason Faulkner, Jacob Wiley, Mekhii Noble, D’Andre Johnson ve Jules Akodo takımın yeni transfer ettiği önemli isimler. Son hazırlık maçlarında Surrey’i deplasmanda 93-97 ile geçmişlerdi.

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar var demek haksızlık olur. İki takım da yeni sezonda play-off hedefini zorlayacaklar. Hazırlık maçlarına baktığımızda ise bizlere tempolu ve yüksek skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerini tetikleyeceklerini söylemek yanlış olmaz. Amerika kökenli oyuncuların çokluğu da atletizm ve tam saha basketbolunun ön planda olmasını sağlayacaktır. Karşılıklı olarak 80 baremini geçmelerini bekliyorum.

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.56
Best10 Oranı: ÜST (166.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …