Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bursaspor İnfo Yatırım – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 12.11.23

Bursaspor İnfo Yatırım – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 12.11.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 7. hafta mücadelesinde Bursaspor İnfo Yatırım Pazar günü saat 18:00’da Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 162.5 olarak açıklamışlar.

Bursaspor son dönemin en kötü basketbol oynayan takımlarından birisi. Şampiyonlar Ligi’nde aldıkları kötü sonuçların yanı sıra ligde de son 3 maçlarından ikisini kaybettiler. Buna rağmen 3 galibiyet toplayabildiler ve şuan için düşme hattından uzaktalar. Diğer yandan son 3 resmi maçlarından ikisinde savunmada sınıfta kaldıklarını da gördük, önce içerde Bonn’a 73-91 sonra da deplasmanda Karşıyaka’ya 95-75 ile farklı kayıplar yaşamışlardı…

Bahçeşehir’de ligin formsuz ekiplerinden birisi, sezona istedikleri gibi bir giriş yapamadılar ve son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Bu nedenle de 2 galibiyette kaldılar ve düşme hattına çok yakınlar. Hanelerine yazacağımız pozitif nokta ise Europe Cup ile beraber son 5 resmi maçlarından 4 galibiyet çıkarmış olmaları, ligin aksine Avrupa’da aldıkları iyi sonuçlarla moral depoladılar son dönemde. Geçen hafta Daçka’ya içerde 86-93 ile kaybettikten sonra Nymburk’u deplasmanda uzatma sonunda 91-96 ile geçerek liderliği kapmışlardı.

İki takımın da hedefleri yüksek. Hem BSL’de play-off hem de Avrupa kupalarında üst turları hedefliyorlar. Ancak yaptıkları başlangıçlar pek de bu hedeflerin altını doldurmuyor. Diğer yandan son dönemde iki takımın da tempoyu yükselttiğini ve savunmada yumuşak kaldıklarını gördük. Bu maçta da birbirlerine savunmada fazla direnç gösteremeyeceklerini düşünüyorum. Bir tarafta Michineau, Brown, Floyd diğer tarafta Taylor, Bouteille, Boutsiele üçlüsü varken karşılıklı olarak 80 baremini geçmeleri sürpriz olmayacaktır.  

İddaa Oranı: ÜST (162.5) – 1.58
Best10 Oranı: ÜST (162.5) – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Los Angeles Clippers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Los Angeles Clippers Perşembe günü saat 06:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. …