Anasayfa / Genel / Çek Cum. Hırvatistan Maçı İddaa Tahmini 7.9.17

Çek Cum. Hırvatistan Maçı İddaa Tahmini 7.9.17

Çek Cum. Hırvatistan Maçı İddaa Tahmini 7.9.17
Çek Cum. Hırvatistan Maçı İddaa Tahmini 7.9.17

Eurobasket‘in orta şekerli takımlarından Çek Cumhuriyeti ile madalya adaylarından Hırvatistan C grubu  mücadelesinde 7 Eylül Perşembe günü öğlen saat 14:30’da Romanya Cluj Napoca Polyvalent Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Hırvatistan’ın net favori olduğu maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Çek Cumhuriyeti lehine 13.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 155.0 olarak set edilmiş. İddaa’da 793 koduyla açılan maçta Çek Cumhuriyeti lehine 14.5 handikap set edilmişken toplam sayı limiti de 154.5 olarak belirlenmiş.

Direndiler Ama Olmadı

Çekya’da Vesely ile Schilb yok belki ama Satoransky liderliğinde nispeten kolay diyebileceğimiz C grubunda iyi mücadele ettiler. Grupta Romanya, Karadağ ve Macaristan gibi kendilerine denk rakiplerin olması onlar için büyük avantajdı. Ama bunu pek iyi kullanamadılar, son maçta Karadağ kaybetmeleri ile son 16 biletine veda ettiler ki bir öncesinde de Hanga-Satoransky düellosuna sahne olan maçta da Macaristan’a kaybetmişlerdi zaten. Özetle artık iddiaları kalmadı, prestij maçına çıkıyorlar.

Madalya Adayı

Hırvatistan kolay grupta dönem dönem zorlansa da vasat rakiplerine karşı hata yapmadı, kaybetmedi. Turnuvanın en büyük şampiyonluk adaylarından İspanya ile de gayet iyi savaştılar ve onları ciddi şekilde zorladılar. Saric ile Bogdanovic’in sürüklediği kadroda zaman zaman genç uzun Bender’in ve tecrübeli şutörler Simon ile Tomas’ın katkıları ile hücumda genelde çok sorun yaşamıyorlar. Ancak oyun kurucu rotasyonunda ciddi eksikleri var, ne Popovic ne de Ukic artık bu seviyelerin guardları değiller. Özellikle savunmada çok aksıyorlar ki zaten koç Petrovic Ukic’e pek şans da vermiyor. Onlar için de sıradan bir maç olacak çünkü grubu 2.sırada bitirmeyi garantilediler.

Çek Cumhuriyeti – Hırvatistan İddaa Tahmin

İki hedefi olmayan takımın mücadelesinde çekişmenin, sertliğin ya da savunmaların ön planda olacağını düşünmüyorum. Zaten iki takım da fırsat buldukça açık alanı kullanmayı seviyorlar ve bu maçta bunu bolca yapacaklardır. Yüksek tempo ve yüksek skor bekliyorum.

Güven indeksi: 8/10

İddaa Oranı: ÜST (154.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ÜST (155.0) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir